This is default featured post 1 title

Вітаємо на сайті Новоселицької ЗОШ №3 I-III ступенів

»

This is default featured post 2 title

Вітаємо на сайті Новоселицької ЗОШ №3 I-III ступенів

»

This is default featured post 3 title

Вітаємо на сайті Новоселицької ЗОШ №3 I-III ступенів

»

This is default featured post 4 title

Вітаємо на сайті Новоселицької ЗОШ №3 I-III ступенів

»

This is default featured post 5 title

Вітаємо на сайті Новоселицької ЗОШ №3 I-III ступенів

»

Тиждень історії

З 20 по 25 лютого в Новоселицькій ЗОШ №3 тривав тиждень історії предметні тижні були проведені згідно плану роботи школи на 2011-2012 н.р. вже цього річ відбувся тиждень світової літератури у першому семестрі і ось у другому семестрі відбувся тиждень такого цікавого предмету, як історія. За планом, складеним вчителями історії – Дроздовською С.А. та Кучерявою С. І. , протягом тижня відбулися різноманітні заходи, виставки, конкурси, зустрічі, екскурсії, експозиції та вечори.

детальніше


Вітаємо

 

Вітаємо

Вітаємо

Ройонний конкурс народного танцю

Вітаємо учнів школи, які брали участь та зайняли у районному конкурсі народного танцю ІІ місце!

 

 

 

 

 

 

 

Переможець районного конкурсу «Паросток надій»

Галак Анастасія — І місце 11-б кл.

Переможці районного конкурсу «Мій рідний край, моя земля»

  • Дишкант Олена –ІІ місце 9-Б кл
  • Унгуряну Татяна – ІІ місце 8-А кл

Переможці конференції в рамках Всеукраїнської експедиції учнівської та студентської молоді «Моя Батьківщина — Україна»

В секції «Козацькому роду нема переводу»

  • ІІІ місце – Дмітрієву Анастасію – 7-Б;

В секції «Географія рідного краю»:

  • ІІ місце – Батовську Крістіну — 9-Б;

В секції «З попелу забуття»:

  • І місце – Руснак Еліну – 9-А;
  • ІІ місце – Сороколітню Олену – 10-А;

Переможці ІІ (районного) етапу ІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

  • 1 місце — Куті Ксенія Юріївна — 8-А
  • 2 місце — Лупу Аріна Віталіївна – 9- А
  • 2 місце — Кондратова Анастасія Сергіївна – 7-Б
  • 2 місце — Раца Тетяна Михайлівна — 9-А
  • 2 місце — Плачинта Олександр Олегович – 10-Б

Переможці ІІ (районного) етапу XI Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

  • 1 місце — Козубовська Марія Миколаївна — 3-А
  • 1 місце — Фуштей Олексій Ігорович -7-А
  • 2 місце — Плачинта Катерина Олегівна -4-А
  • 2 місце — Куті Ксенія Юріївна — 8-А
  • 2 місце — Раца Тетяна Михайлівна — 9-А
  • 2 місце — Сорокалітня Олена Сергіївна — 10 -А