Виховна година у 4-Б класі до Дня Соборності України

Історія України — це історія народу, який протягом багатьох століть боровся за свою незалежність. Колись Україна була поділена на дві частини, нині є одна Соборна українська держава, єдиний народ, єдина нація.
На долю нашого народу випало багато героїчного і водночас трагічного. Як ніякий інший народ, українці заплатили за своє право на волю мільйонами життів своїх синів і дочок.
Є в центрі Європи чудова країна,
сягає корінням у сиві часи.
І це – незалежна моя Україна!
Тут гори Карпати, степи і ліси.
Рядками цього вірша розпочалася сьогодні виховна справа у 4-Б класі, яка була присвячена Дню Соборності України. Під час якої діти дізналися коли і де було оголошено Акт соборності українських земель, як це відбувалося. Висловлювали свою думку про те, що для них є Україна, декламували вірші про Батьківщину, активно приймали участь у вікторинах та конкурсах: «Державна символіка», «Українські страви», «Доповни прислів’я», «Що в Україні най- най…».
Учні продемонстрували свої знання та уміння і з неабиякою впевненістю, можна сказати, що достойна зміна росте у Новоселицькій ЗОШ №3 – діти, гідні гордо носити назву «українці».

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*


Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>