Новорічні ранки

26 та 27 грудня в Новоселицькій ЗОШ №3 були проведені  Новорічні ранки та вечори для учнів 1-11 класів. Для проведення було створено три творчі групи. Одна група на молодші класи, друга на середні, а третя на старші. Цього року 1-4 класи вирушили на пошуки символа року — мишки (Василів С. (6-Б)), а подарували їм цю казкову подорож харизматична ворона ( Падурару Д.), хитрючий кіт (Цимбал А.), веселі мишенята ( Грицуник М. (2-В), Годнюк М.(2-Б), Марко Є. (3-А), Нікітович К.(3-А)). Допомагали в пошуках юні детективи Чіп і Дейл (Долінський О. та Долінський А. (5-А)) та незрівнянна Гаєчка (Кійовська Є. (3-А)), а також улюблені герої мультфільмів Леді Баг (Нежухівська М. (6-Б)) та Кіт Нуар ( Матей А. (6-Б)). Дід Мороз та Снігуронька (Рошка О. (8-А) та Кіріл О. (11 клас) осяяли новорічними вогниками шлях до таємного місця, де захована була мишка.

Глашатаї Країни Чудес (Дущак С. (8Б) та Мельник А. (8Б)) запросили учнів 5- 8 класів зануритися у світ фантазії. У якому можна не думати котра година і де неможливе можливо і навпаки.
Ще один сценарій і знову відкрилися нові таланти. Маленька Аліса (Василів С. (6-Б)) випадково зустрілася з кроликом (Гаврилюк І. (5-Б)) та вирушили на бал, на якому вона повинна стати королевою. У цій країні вони зустрілися з незвичайними персонажами: Труля-ля і Траля-ля, які постійно сперечалися і ніяк не могли дійти згоди (Ворнік І. (8-А) та Ліпітюк М. (7-Б)), фіолетовим Чеширським котом з надзвичайною посмішкою (Беженар Н. (4-В)) та харизматичним Капелюшником (Ротар К. (6-Б)). А іспит на посаду королеви 2020 року провели для Аліси Червона та Біла королеви (Кучерява В. та Хмель Ю. (11 клас)). Але скласти іспит виявилося замало. Аліса мала вивчити танці усіх часів, а мандрувати часом їй допоміг Дід Мороз І Снігуронька (Пинзар А. (8-А) та Ністор І. (9-Б)).

А для учнів 9-11 клаів Новорічний ранок був проведений у вигляді новорічного випуску Країни У. Вони нелегально потрапили на свято і вирішили організувати бізнес на новорічних корпоративах. Придумала бізнес-план перша пара на селі — амбіційна, вимоглива Танька (Кучерява В. (11 клас)) та майстер на всі руки Володька (Єнакій В. (11 клас)). А їх підтримали незрівнянна Яринка (Шугані К. (10-А)) та Юрчик (Волощук С. (10-Б)), вередливий, але з тонким гумором Ігор (Долінський Д. (11 клас)) та мамина красуня Лена (Кіцак М. (11 клас)). Але план «Сімейки У» провалився, адже Ігор викликав справжнього Діда мороза ( Одажиу В. (11 клас) та красуню Снігуроньку (Кіріл О. (11 клас).. Ці дружні та активні та творчі колективи відіграли свої програми дуже добре та подарували діткам новорічний настрій. Веселі запальні хороводи додавши святу веселий сміх та радість. Звичайно, кожне мало свої родзинки – вітальні програми класних колективів, які віднеслися з великою відповідальністю до підготовки та самого виступу . Всі програми були неповторними, веселими та цікавими. Безліч казкових персонажів, танців, пісень… Хочемо висловити подяку усім класним керівникам та учням школи  за розмаїття ідей. У 2020році бажаємо вам міцного здоров’я, натхнення, здійснення всіх мрій та миру!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*


Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>