«Юні туристи-краєзнавці»

Члени гуртка «Юні туристи-краєзнавці» Новоселицької ЗОШ №3 І-ІІІ ступенів під керівництвом Дишкант А.Д. з 11 по 13 жовтня здійснили екскурсії у міста Вінниця та Умань.

Умань.

Екскурсія розпочалась у місті Умань, де гуртківці відвідали дендрологічний парк «Софіївка», який у 2007 році названо одним із 7-ми чудес України. Разом з екскурсоводом, гуляючи, слухали історію парку та милувалися незабутніми осінніми краєвидами.

Подорожуючи алеями парку гуртківці опинились біля нижнього ставу з 15-метровим фантаном «Змія». Далі рухались до гроту Діани, потім до чортового мосту, де плили по підземній річці Ахеронт до озера на великому човні.

Бачили велику кількість екзотичних та рідкісних дерев, численні водойми, водоспади, фонтани, безліч статуй грецьких богів, зокрема Венери, Гермеса, Апполона, Орфея, Купідона. Здійснили півгодинну прогулянку катером по Озеру кохання.

Подорож виявилась насиченою, неймовірно красивою та інформативною.

Вінниця.

У місті Вінниця відвідали найбільший в Україні і Європі плавучий фонтан “Roshen”, який за оцінками експертів входить у 10-ку найкращих і дивовижних фонтанів світу.

Гуртківці переглянули вражаюче шоу «Маленький принц» із синхронізацією музики, проектора та лазеру.

Спогади від побаченого залишаться у пам’яті гуртківців на багато років.

Керівник групи    Дишкант А.Д.

 

 

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*


Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>