Свято знань в Новоселицькій ЗОШ №3

Свято знань в Новоселицькій ЗОШ №3. День знань — особливе свято! Завжди яскраве, насичене емоційністю та хвилюючою атмосферою. Наша школа знову наповнилася веселим гамором, а класи радо зустрічали святково одягнених і усміхнених школярів. Хтось з них прийшов до рідної альма-матер удруге, втретє, вчетверте…ну а хтось – востаннє чи перше.

Цього дня представники учнівської молоді стали головними дійовими особами свята, одразу по закінченні якого розпочнуться нелегкі і відповідальні, але цікаві й насичені подіями навчальні будні. До учнів та батьків звернувся директор школи Кока Сергій Анатолійович та побажав усім терпіння, натхнення та успіхів.

На святі була присутня Аделіна Іванівна Руснак, яка привітала учнів з початком нового навчального року і з Днем знань, а також вручила подарунок — принтер.

Для першокласників прозвучав музичний подарунок від Спельчук Ніколети, учениці 2 класу. А найменші учні здивували присутніх танцювальним батлом з 11 класом та веселим флешмобом «Чомучки». не менш вражаючим був патріотичний флешмоб, в якому згадали воїнів-героїв, які загинули за свою державу та тих, хто досі знаходиться на Сході. Право дати перший дзвоник було надано учням 11 класу Долінському Дмитру та Меглею Максиму та ученицям 1-х класів Грикаловській Антоніні та Мороз Ірині.

До Свята знань у школі була оголошена акція «1 вересня без квітів», метою якої було зібрати кошти для онкохворих дітей. Дякуємо усім хто долучився до благодійної акції. Інформацію про передачу коштів очікуйте в подальших новинах на сторінці школи.

Бажаємо, щоб новий навчальний рік був для усіх вас успішним. З великою вдячністю отримуйте знання, які дають вам ваші наставники, хороших вам оцінок, нових успіхів та досягнень. Зі святом! З Днем знань!

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*


Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>