СПЕЦІАЛІСТ РЕСТОРАННОЇ СПРАВИ, ПЕКАР, КУХАР, БАРМЕН ТА ОФІЦІАНТ – З ТАКИМИ ПРОФЕСІЯМИ ЗНАЙОМИЛИСЯ УЧНІ НОВОСЕЛИЦЬКОЇ ЗОШ №3


Світ професій… Це світ – великий та різноманітний. Для кожної людини обрати професію та фах за покликом душі, за вміннями та можливостями – справа життя. А починається все ще зі школи. Діти відвідують гуртки, спортивні секції та визначаються з напрямком майбутньої сфери діяльності.
Обрати найкращий варіант – не так вже й легко. Аби допомогти майбутнім абітурієнтам служба зайнятості постійно проводить різноманітні заходи з профорієнтації. Одна з найулюбленіших для молоді – професіографічна екскурсія.
Одна з таких екскурсій відбулася 27 вересня для старшокласників Новоселицької ЗОШ №3 до ресторан — лаунч-бару «VIP-Rosana».
Учнів радо зустрів колектив закладу та власник Оксана Беженар. Для них провели майстер-клас з оформлення святкового столу, обслуговування клієнтів, з етики поведінки офіціанта й бармена. Навіть розповіли як правильно формувати меню та для чого бармену потрібно стільки різних приладів та різноманітного посуду.
Пані Оксана розповіла про професію спеціаліста ресторанної справи, а її помічниці про роботу пекаря, кухара, бармена та офіціанта.
Діти слухали з великою цікавістю, відкрили для себе багато нового та дехто з них виявив бажання після здобуття атестату вивчитись на бармена.
Провідний фахівець з профорієнтації Новоселицької районної філії ОЦЗ Інга Бурдужук розповіла за яких умов можна здобути кваліфікацію та фах безкоштовно. І не лише як бармен або офіціант, а й багато інших напрямків роботи та отримання кваліфікації за сприянням служби зайнятості.
Для юнаків влаштували змагання хто швидше та за всіма вимогами сервірує святковий стіл.
А на завершення всі переконалися, що кваліфікований пекар може задовільнити забаганки найвибагливіших гурманів та смакуючи піццу жваво обговорювали захід.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*


Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>