День знань в Новоселицькій ЗОШ №3

Світлий вересень знову скликає
В рідні школи своїх дітлахів.
І до книжки, до знань закликає,
Щоб учився тут кожен й мужнів.

Барвиста осінь зустріла нас важливим, урочистим, незабутнім святом – Днем знань. Схвильовано раділи  учні, вчителі, батьки. Рясніли квіти та сяяли посмішки.

Перший дзвінок! Ця шкільна традиція є чудовим святом, яке неможливо порівняти ні з чим іншим. Воно незабутнє, воно чарівне.  Новоселицька ЗОШ №3 вкотре відкрила свої двері для учнів, батьків та гостей. Серед присутніх на святковій лінійці були заступник міського голови — Арсеній С.В., директор АПОП «Золотий колос» — Глігор С.С.. Святкова атмосфера переповнювала всі присутніх на святі. На святковій лінійці був організований подарунок танець у виконанні першокласників і учнів 11 класу та флешмоб 2-10 класів, який підкреслив святковий та урочисто – патріотичний настрій свята. Пролунала чарівна пісня у виконанні Галкевича Артема, учня 1-А класу. Директор Кока С.А. привітав учнів та педагогічний колектив школи з початком навчального року, а також нагородив грамотами за багаторічну і сумлінну працю. Продзвенів перший дзвоник, який з гордістю тримали учениці перших класів (Кока Марія 1-А та Жук Анастасія 1-Б, Рошка Крістіна 1-В ) та одинадцятикласники Оганджанян Артур, Гульпак Антон та Мельничук Роман.

Новоселицька ЗОШ №3 вітає усіх з початком нового навчального року!

Бажаємо всім дітям успішного навчального року, нових знань, вірних друзів і тільки гарних оцінок!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*


Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>