Таланти твої, освітянська родино!

З приходом весни, коли учительська душа рветься в обійми чарівних мелодій і вражаючих слів, свято пісні і танцю об’єднало освітянські родини Новоселицького району на фестивалі  самодіяльної творчості працівників системи освіти району, об’єднаних територіальних громад «Таланти твої, освітянська родино!». Саме, коли Україна святкує День вишиванки, як символ українського народу, єднання, солідарності і підтримки, в районному будинку культури відбувся фестиваль за участі кращих педагогічних колективів району, який став найяскравішою подією творчого життя освітян Новоселиччини. На урочистий захід, насолодитися творчістю працівників закладів освіти завітали голова районної державної адміністрації Євгенія Бойко, заступник голови райдержадміністрації Каріна Поп, міський голова Марія Нікорич,  представники мас-медіа та начальник відділу освіти Аделіна Іванівна  Руснак. Вчителі Новоселицької ЗОШ №3 не тільки добре виконують свою роботу в навчальному закладі але й ще чудово співають та танцюють.

Журі відзначило високу майстерність і артистичність виконавців, присутні на святі щиро дякували їм та організаторам заходу за незабутні щасливі враження й світлі почуття. Зі слів начальника відділу освіти Аделіни Руснак виділити когось на конкурсі виявилося не можливо.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*


Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>