Звітує шкільна родина

Школа – це дивовижний світ, поринувши в який, ми потрапляємо у змістовне життя класів, життя учнів, дізнаємося багато цікавого про їх навчання, успіхи, наміри, мрії і захоплення. І, не випадково, звіт Новоселицької ЗОШ №3 І-ІІІ ступенів розпочався із звернення – привітання до вчителів, батьків, громадськості міста.

Усмішки і оплески глядачів у великому залі РБК 4 травня довели, що школа – на правильному шляху в навчанні і вихованні. У виступі директора школи Кока С.А. був зроблений аналіз  роботи усього педагогічного та учнівського колективів, висловлена подяка батькам за підтримку у вирішенні всіх господарських, навчально-виховних проблем школи.

…Ідуть до школи діти, вчителі, щоб разом навчатись, вирішувати проблеми, захищати свою честь і честь школи на предметних олімпіадах і конкурсах. Нехай щасливий світ дитинства, сміх, успіх створюють гарний настрій і відповідальне ставлення до вирішення вимог, які ставить перед школою життя. Тож, гарного відпочинку літом!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*


Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>