У першачків відбулося Свято Букваря

13 квітня відбулося Свято Букваря у 1-А класі. Першокласники прощалися з найпершою книжкою, яку прочитали самостійно.

Свято пройшло урочисто й цікаво. З щирими усмішками, з іскорками в очах школярі декламували вірші, співали пісні, справлялися з різними цікавими завданнями, дарували гарний настрій гостям.

Подякували першокласники не лише Букварикові, а і своїм батькам. Це вони ділили з ними перші невдачі, щасливі сльози, перші радощі і перемоги, коли вчилися читати і писати літери.

З вітальними словами до дітей, вчителів та батьків виступили директор школи Кока Сергій Анатолійович та голова батьківського комітету класу Кузик Аліна Михайлівна. Вони вручили діткам пам’ятні дипломи за відмінне вивчення Букваря та подарунки.

Свято закінчилося, але спогади про нього назавжди залишаться в серцях маленьких школярів — красивих, розумних, творчих, успішних і талановитих дітей. Гарної вам мандрівки стежинами знань, дорогі першачки!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*


Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>