Олександра Сокирчук здобула «золото» чемпіонату Європи у Вірменії

IMG-db24ce205c8d748203e7e82ed953d1ec-V (1) IMG-648c3c727813e58ecc3c4eb164734a60-V

Олександра Сокирчук  здобула «золото» чемпіонату Європи у Вірменії 2018-04-14 та візьме участь в чемпіонаті Світу з кіокушинкай-карате-2019 у Токіо . 7-8 квітня в м. Єреван (Вірменія) відбувся чемпіонат Європи з кіокушин карате серед дітей, юніорів, юнаків та дорослих IFK Kyokushin European Open Championship. Україну на турнірі представляли 22 спортсмени. У змаганнях взяли участь спортсмени з Вірменії, Білорусі, Болгарії, Чехії, Франції, Грузії, Німеччини, Великобританії, Угорщини, Ірану, Ірландії, Ізраїлю, Італії, Казахстану, Киргизстану, Нідерландів, Норвегії, Польщі, Румунії, Росії, Іспанії, Швеції, Швейцарії, Туреччини, України. У загальнокомандному заліку Україна посіла 5 місце, здобувши 7 медалей. Єдину «золоту» медаль збірній України принесла новосельчанка Олександра Сокирчук, яка виступила у категорії 10-11 років, + 35кг. — Мабуть, найбільшим враженням для кожного спортсмена, — ділиться Олександра, — є те, коли ти стоїш на найвищій сходинці п’єдесталу і першим піднімають прапор твоєї держави і грає її гімн. — Які враження від участі у змаганнях такого рівня? — Насамперед, на чемпіонаті Європи з кіокушинкай карате я не вперше. Минулого року взяла участь у чемпіонаті Європи, який проходив у Берліні. На жаль, тоді мені не вдалося здобути «золото» і я посіла ІІ-е місце. Звісно, були переживання, адже брали участь понад 700 спортсменів з 29 країн європейського регіону. У моїй категорії були дуже серйозні суперниці з країн, де цей вид спорту культивується давно: дві з них з Вірменії, з Ізраїлю, Росії, Ірану. У півфіналі залишились я і дівчата з Вірменії і Казахстану. Щодо рівня змагань – він у чомусь був навіть вищим, аніж торік у Німеччині. — Який бій став найважчим? — Легких не було. Звісно найбільше переживань було у півфінальному та фінальному боях. В півфіналі зустрічалась з вірменкою (Олександра здобула перемогу нокаутом «япон»: авт.) та спортсменкою з Казахстану у фіналі. — Хто підтримував тебе на цих змаганнях? — Звісно, тато.