9-Б

Переглянути фото

За даними різних досліджень, майже кожен третій учень в Україні так чи інакше зазнає булінгу в школі, потерпає від принижень та насміхань.

31 січня, серед учнів 9-Б класу був проведений виховний захід,                               на тему: » Булінг у дитячому середовищі: причини, наслідки та шляхи його подолання» , на якому класний керівник , Кодряну Н.О., поспілкувалася з дітьми на злободенну тему сьогодення та висвітлила такі питання: 

1. Булінг в Україні.

2. Жертви та ініціатори булінгу.

3. Форми та види булінгу.

4. Наслідки шкільного насилля та шляхи його подолання.

Головною метою було виховати між учнями психологічну компетентність, впевненість у собі.

Діти брали активну участь в обговоренні теми насильства серед однолітків, переглядали уривок фільму «Підлітки XXI століття», у якому вони   розкрили тему булінгу та боротьби з цим явищем. Також,  учні  мали змогу поділитися власними проблемами, і, як з’ясувалося, що кожен з них був жертвою булінгу. Емоції у дітей “зашкалювали”, тому що в очах були сльози, біль, пустота, розчарування. Але, незважаючи на все це, діти перебороли власні страхи і сказали: “Ні, булінгу!”

Сподіваємося, що проведанний  захід позитивно вплинув на дітей, розвинули в дітях толерантність та вміння бути гарними друзями, однокласниками та людьми.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*


Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>