ШМО вчителів природничо-математичного циклу

Відбулося  3 засідання шкільного методоб’єднання вчителів природничо-математичного циклу з теми: «Екологічне виховання – один із способів виховання свідомості, відповідальності, соціальної адаптації.

Формою проведення засідання обрали методичний аукціон.

Протягом засідання були розглянуті ряд питань.

Розпочали засідання з обговорення теми «Екологічне виховання на уроках природничо-математичного циклу»  де з доповіддю виступила вчитель географії Малиновська С.Г.

Сакрієр Є.О. вчитель біології розказала про позакласну роботу з питань екологічного виховання, у нашій школі та участь учнів у екологічних конкурсах і форумах.

Заступник директора з навчально-виховної роботи, вчитель хімії Бурлака З.М. детально зупинилася на питаннях з охорони праці на уроках природничо-математичного циклу і виконанні перспективного плану вивчення стану викладання предметів природничо-математичного циклу.

Члени ШМО обговорили відкриті уроки і позакласні заходи, проведені у І семестрі та питання про підготовку матеріалів до Вернісажу педагогічних ідей.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*


Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>