УЧНІ НОВОСЕЛИЦЬКОЇ ЗОШ №3 І-ІІІ СТУПЕНІВ ДОЛУЧИЛИСЯ ДО ВЕЛИКОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ХОДИ


4 лютого  в Новоселиці проходила акція, яка має за мету вшанування Героїв Майданів, Героїв російсько-української війни, до якої долучилися учні Новоселицької ЗОШ №3 І-ІІІ ступенів. Організатори задумали її заради об’єднання усіх людей в Україні в прагненні миру, зазначає організатор Ходи Катерина Валевська.
До Новоселиці привезли біля 200 прапорів – це бойові прапори підрозділів, які захищають нашу країну на Сході, прапори, які надали матері наших загиблих захисників, прапори з прифронтових міст Луганської та Донецької областей. До них новоселиччани додали і прапор Новоселицької району. Його розгорнули голова РДА Євгенія Бойко, голова районної ради Дмитро Вакарюк і голова Новоселицької ОТГ Марія Нікорич. «Віримо, що цей прапор служитиме оберегом для наших захисників», — зазначила Євгенія Бойко. Кожен з тих, хто був на площі, зміг написати побажання тим, хто нині на передовій – особливо активною була шкільна молодь. Головне, чого бажали, — звичайно ж МИРУ!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*


Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>