Вечір зустрічі з випускниками «Незабутні шкільні роки»

Зустріч із шкільним минулим, як на мене, це завжди свято, оскільки є можливість пригадати добрих друзів, цікаві уроки, веселі перерви, поїздки та на екскурсії разом із класом, є час подякувати мудрим вчителям за поради.

Чим далі від нас шкільні роки, тим теплішими і ціннішими стають спогади про школу. І так прекрасно, що існує давня традиція — щороку на початку лютого збирати випускників різних років на вечір зустрічі у стінах рідної школи.

У Новоселицькій ЗОШ №3 ось уже багато років не порушується традиція збирати усю велику шкільну родину у першу суботу другого зимового місяця.3 лютого коридори школи прикрасили старими фотографіями, на яких застигли миті шкільного життя різних років: перший і останній дзвоники, участь у художній самодіяльності, відпочинок на природі, туристичні походи та облаштування території школи.

У теплій атмосфері справді родинного свята зібрались колишні випускники школи, а тепер лікарі, вчителі, водії, інженери, юристи, будівельники, програмісти, бізнесмени, а головне хороші люди.

Вечір зустрічі з випускниками розпочався вальсом учнів 8-А класу, а Катерина Онуляк нагадала випускникам як дзвенить шкільний дзвоник. Ведучі Оганджанян Артур (10 кл.) Ванзяк Ірина (8-А кл.) та Гульпак Антон  (10  кл.) привітали усіх присутніх та надали слово директору школи. У привітальному слові Кока Сергій Анатолійович привітав усіх присутніх в залі зі святом, і наголосив, що найбільша гордість школи — це наші випускники.  Новий інспектор Аіоаній Єлизавета  зробила перекличку ювілейних випусків та провела святкову інспекцію.

Від щирого серця та від імені випускників ведучі подякували вчителям, які їх вчили, адже все добре, мудре, світле від учителя, а також поіменно згадали тих, хто вирушив у дорогу з якої немає вороття, залишивши по собі тихий смуток непоправної втрати, світлі спогади у наших серцях.  Їх пам’ять вшанували хвилиною мовчання.

А потім подорож…Подорож у минуле…Подорож історією школи… Подорож роками шкільного життя…. Пригадали директорів, які керували школою від її започаткування і до теперішнього дня, тих хто їх вчив, своїх класних керівників та класоводів. Кожного наповнювали особливі почуття, почуття любові і теплоти, радості, і смутку за тих випускників і вчителів, які вже ніколи не зможуть прийти на вечори зустрічей, але які назавжди залишаться в наших серцях і в пам’яті.

Байдужих не було, адже спогади для людини найважливіше!  І кожен випускник зміг відчути себе школярем, побачити свої шкільні фотографії, фотографії свої друзів та однокласників. Нука Яна (8-Б кл.) привітала присутніх піснею «Човен».

Для кожного випуску наш інспектор ювілейних випусків підготувала запитання. Випускники відповідали на цікаві питання: «Голос якого вчителя вам запам’ятався найбільше?», «Чи часто ви тікали з уроків?», «У кого ви любили списувати?» та висловили побажання своїм однокласникам та вчителям.  Від 35-річного випуску виступила випускниця та вчитель нашої школи Дроздовська Світлана, яка подякувала класним керівникам та згадала своє шкільне життя,  Теплі спогади та  щирі слова линули з вуст Діни Паскар, Юрія Курнишева, Батовського Руслана,  Романцова Андрія (30-річний), Габа Ліліана, Завадська Регіна (20-річний), Олесі Лисенко та Ірини (15-річний), Ольги Обершт, Юлії Дишкант, Наталлі Штогрін, Тараса Єфтемія (10-річний),Олександра Плачинти, Скриндіци Стасія, Ксюши Паскар (5-річний). Гульпе Раїса Олексіївна згадала про шкільні роки 25-річного випуску. Пройшовши святкову інспекцію, усі ювілейні випуски випуски були нагороджені відзнакою «Гордість Новоселицької ЗОШ №3». Учень 5-Б класу Гульпе Андрій побажав усім присутнім побувати на Ямайці піснею «Jamaika», а Оганджанян Артур, Гульпак Антон, Журат Ігор, Нагірний Олег показали репортаж, що відбувалося на кухнях усієї України в суботу- 3 лютого.

Дитинство- маленька безтурботна країна. Кожному з нас доводиться бувати в ній лише раз. Але сюди можуть повернути вас ваші діти, адже вони це ваше минуле, майбутнє і теперішнє! Саме тому привітати випускників вирішили їхні діти, які є учнями нашої школи, а це Онуляк Катерина (2-Б), Балан Олександра (7-А), Симович Олександр(7-Б), Савка Анастасія (9-А), Левицька Ангеліна (5-А), Батовський Богдан (9-А), Цугуй Даніел (9-Б), Цуркан Олександр (4-Б), Аіоаній Єлизавета (9-Б кл), Гуцан Анна (8-Б), Романцов Богдан (3-А), Лисенко Анастасія (2-В)  та маленькі першокласниці Савка Олександра (1-Б) та Дар’я Боднар (1-А), які нагадали ще раз присутнім як весело дзвенить дзвінок, який став завершальним акордом у піднесеному, урочистому настрої свята шкільної родини. Далі випускники продовжували спілкування у тісному колі своїх шкільних друзів.

Друзі! Куди б вас доля не заносила, вас з любов’ю чекатимуть у стінах рідної школи!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*


Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>