Тиждень початкових класів

В рамках тижня початкових  класів в ЗОШ № 3 І-ІІІ ст., 2 січня в 2-4 класах були проведені години спілкування до Дня Соборності України. Усі учні молодших класів прийшли до школи у вишиванках. Бісером, хрестиком, гладдю… вишиванка так личить наймолодшим козакам. А як дівчатка прикрасили свої зачіски, хто маком, волошками, ромашкою чи калиною, або синьо-жовтими стрічками, віночками. Пишаються маленькі патріоти виставкою до Дня Соборності України, які прикрасили коридор молодших класів. Святковий настрій доповнили не тільки погодні умови: справжній сніг і приємний морозець, а й Йорданська водичка і священник, які завітали у кожний клас початкової, середньої і старшої школи на честь чудового зимового свята — Водохреща.

23 січня в рамках тижня початкових класів цікаво і змістовно було проведено засідання  ШМО вчителів початкових класів у формі ділової гри на тему:  «Роль сучасних освітніх технологій у розвитку життєвих компетентностей учнів».  Не залишили нікого простим не байдужим слухачем, а зацікавила дружніх колег – співбесідників, кожен з яких майстер, закоханий у свою справу, сповнений бажанням вчити так, щоб було цікаво. Колеги обмінялися іграми: «Кольорові капелюхи», «Озвуч героя казки», «Фантазія», «Знайди казку» і самі побули учнями – гравцями, і збагатили свій досвід корисними порадами від колег.  Пригадали неоціненний досвід Василя Сухомлинського, чиї принципи роботи перегукуються з настановами Нової Української школи.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*


Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>