ЩО КРАЩЕ БУДАПЕШТ ЧИ ВІДЕНЬ

Ну що ж. Спробую передати свої враження від цієї подорожі, хоч це майже не можливо в одному тексті.
Ми відвідали Будапешт, столицю Угорщини, та Відень, столицю Австрії. Побувати тут-це щось нереальне. Краса архітектури вражає. Фото в ітернеті-це одне, а побачити на власні очі-це зовсім інше. Мінталітет населення викликав у мене багато запитань, на які, мабуть, самі віденці не сможуть дати відповіді. Існують навіть правила, як можна пліткувати про людину, а як не варто…
Вибрати, що краще Будапешт чи Відень неможливо. Велична столиця Угорщини, де пам’ятки архітектури розкидані по всьому місту та столиця Австрії, де все зосереджено в центрі, але гуляючи просторими вулицями відчуваєш, що тут з’єднались два світи-мегаполіс та старовина.
Як ми собі уявляємо готику. Щось агресивне, лякаюче. У цих містах я переконалась в тому, що вона ще й вражає! Мені пощастило у Відні спробувати їх національну страву-штрудель. І знаєте що я вам скажу. Смачнішого я в житті не куштувала!!! Звичайно, побувати тут і не спробувати віденської кави, рахуй і не була у цьому прекрасному місті. Уявіть собі, 46 видів цього напою і кожен не повторний та по своєму смачний.
Апогеєм нашої подорожі стала прогулянка на кораблі по нічному Будапештському Дунаю. Ілюмінація Парламету переносить тебе в інший світ. У такі моменти відчуваєш себе маленькою принцесою в казковому палаці.
Сюди справді варто приїхати і не важливо з ким, чи то з друзями, чи то з батьками, або навіть з коханим, головне не насамоті. Моя пригода вдалась на славу. Не абияк вдячна людям з якими я подорожувала. І мова не лише про однолітків, а й про вчителів, яким вдалось круто організувати цю мандрівку, і протягом всього часу ділитись своїм класним настроєм.

Анастасія ІСТРАТІЙ,
учениця 10-го класу Новоселицької ЗОШ №3

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*


Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>