Зустріч з рятувальниками

В рамках проведення «Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності» 27 листопада учні 4-А класу Новоселицької ЗОШ №3  відвідали  пожежно-рятувальну частину №11 в місті Новоселиця.
Під час екскурсії учні мали змогу ознайомитися з правилами пожежної безпеки, розширити уявлення про роботу пожежників, про способи гасіння пожеж та транспорт спеціального призначення. Начальник караулу Кубрак Ю.І.  розповів, як оперативно-рятувальні загони реагують на сигнал тривоги, як від їх швидкості і злагоджених дій залежить життя людей.

Найбільше учням запам’яталися відвідини гаража з технікою та устаткуванням. Школярі фотографувались поруч з технікою та мали змогу роздивитись костюми, в яких працюють пожежні.

Рятувальники розповіли учням про те, як працює та чи інша техніка та відповіли на питання, які задавали діти. Під час зустрічі начальник караулу Кубрак Ю.І.  звернув увагу учнів на  причини  виникнення пожеж та їх запобігання, розповів як правильно діяти у разі пожежі.
Після побаченого і почутого кожна дитина глибше розуміє  важливість та героїчність  професії  пожежника.Ця екскурсія дала можливість познайомити школярів з професією героя-рятувальника та навчити дітей безпеці життєдіяльності.
Дякуємо співробітникам пожежної частини №11 міста Новоселиця  за захоплюючу та пізнавальну екскурсію!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*


Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>