Дії при виявленні вибухонебезпечних та підозрілих предметів

На виконання Плану основних заходів цивільного захисту відділу освіти Новоселицької райдержадміністрації на 2017 рік, затвердженого наказом  відділу освіти від 02.03.2017 №78 «Про затвердження Плану основних заходів цивільного захисту закладів освіти Новоселицького району на 2017 рік» у Новоселицькій ЗОШ №3 16 листопада було проведено заняття тему: «Дії при виявленні вибухонебезпечних та підозрілих предметів». З учнями 9-10 класів та працівниками Новоселицької ЗОШ №3 I-II ступенів. Заняття проводились тимчасово виконуючим обов’язків начальника вибухотехнічного відділу ГУНП у Чернівецькій області Гаврихом  Андрієм Вікторовичем. Основною метою проведення профілактичних заходів є опрацювання з усіма учасниками навчально-виховного процесу Алгоритму дій працівників навчального закладу при отриманні інформації про вчинення (загрозу вчинення) діяння з ознаками терористичного акту та  Пам’яткою щодо першочергових дій у разі виявлення вибухових пристроїв або схожих на них предметів.

Тематика занять була поділена на 3 етапи: першочергово підлітків ознайомили та провели демонстрацію вибухових пристроїв (гранати, протитанкові та протипіхотні міни, підривачі, детонатори тощо), надалі звернули увагу учнів на особливості евакуації при виявлені чи отриманні повідомлення про вибухонебезпечний та підозрілий предмет. Останнім етапом занять було доведення до учнів про відповідальність за незаконне зберігання та використання боєприпасів та завідомо неправдивих повідомлень про загрозу вибуху.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*


Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>