Ми обираємо здоров’я

Молодь обирає здоров’я — саме так називається молодіжний рух, що шириться Україною серед молоді і має на меті формування свідомого ставлення до свого фізичного, психічного і соціального здоров’я. Оскільки, майбутнє кожної держави це її молодь, то можна без перебільшення стверджувати, що здорова молодь — запорука майбутнього успіху України, її благополуччя і процвітання, розвитку, становлення і утвердження у світі. Впевнені в собі, цілеспрямовані, рішучі, непохитні у своїх намірах молоді люди, мають скласти основу української держави, її цвіт. Вони, необтяжені сумнівами і пороками, зможуть приймати креативні рішення, діяти ефективно і досягати бажаного результату. Сьогодні у кожному навчальному закладі активно підтримують здоровий спосіб життя. Не є винятком і Новоселицька ЗОШ №3 І-ІІІ ступенів. Протягом тижня з 13.11 – 17.11 у школі відбувалися заходи під гаслом «Ми обираємо здоров’я»: виховні години, виставки малюнків та стінівок, зустрічі з лікарями.

Учні 1-4 класів малювали малюнки на теми «Я хочу бути здоровим» та «Правильне харчування -запорука здоров’я», а учні 5-11 класів оформили стіннівки та зробили виставку «Я обираю здоровий спосіб життя» та «Молодь проти шкідливих звичок».  У четвер відбувся захід «Здорова дитина-здорова країна», на якому була присутня сімейний лікар Сікора Крістіна Василівна, яка пояснила дітям, як важливо берегти своє здоров’я та розповіла про шкідливість дії на організм наркотиків, алкоголю та нікотину. У п’ятницю, 17.11 для хлопців  8-11 класів була проведена бесіда «Чоловіча розмова»,  а для дівчат — «Між нами дівчатами» на яких Юрій Адамович Мелещук та  Оксана Петрівна Барателлі розповіли про фізіологічні особливості  хлопців та дівчат, перехідний вік та необхідність берегти своє здоровя як фізичне так і моральне!

Ми обрали здоров’я! А ти зробив свій вибір? 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*


Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>