Місто мрій, бажань і казки…

Учні 6-а і 6-б класів  Новоселицької ЗОШ №3  під час  осінніх канікул здійснили подорож до одного з найгарніших міст Європи – до древнього Львова. Поїздка організована з метою підвищення рівня патріотичного виховання учнів та відвідування об’єктів культурної спадщини. Львів для цього був найкращим вибором. Кажуть, воно схоже на Відень або Краків, що в ньому є щось від Праги, а собори подібні до Римських. Можливо, так воно і є. Львів — особливий.                        Швидко промайнула ніч у потязі. За розмовами, жартами, іграми ледь до ранку не просиділи. Вже скоро й Львів, а спатоньки хочеться…
Столиця Галичини зустріла нас зранку непривітною погодою, але вже до обіду виглянуло  яскраве сонечко. Це ж ми його й привезли! От би ще й дощик з собою забрати, повертаючись додому… (Так і сталося!).                                                                    По приїзду  учні опинилися в величній будівлі Львівського залізничного вокзалу, яка є пам’яткою архітектури початку ХХ століття.
До речі, на велику радість дітям,  ми прокаталися у комфортному  трамваї.  Познайомившись з чудовим гідом Марією,  ми вирушили  на оглядову екскурсію Львовом, а  розпочали  — з його серця – площі Ринок. Кожна з будівель захоплювала і вражала. Особливо — міська ратуша з її центральною вежею, оточена чотирма фонтанами зі скульптурами грецьких богів.

Ця частина міста ніби завмерла у часі. Старі будинки, що тісняться між собою, показуючи дивовижні фасади, затишні вулички, вимощені бруківкою, разом з чарівними ліхтарями створюють неповторні відчуття. Ніби ти повернувся у часі на сто-двісті років. Все дихає старовиною. Можна зустріти вуличних музикантів, молодих  панянок , переодягнених у древніх  костюмах, ковалів, сучасних персонажів.                                                                                                                 Пообідавши в затишному кафе, ми з гарним настроєм відправилися далі подорожувати Львовом.  Місто  вразило нас своєю красою, вишуканістю, архітектурними шедеврами.  Львівські дворики – це загадкові лабіринти, в яких хочеться блукати знову і знову, варто зробити десять кроків від центральної площі великого міста — і тебе вже оточують інші час та реальність.

Піднявшись на Ратушу, резиденцію польських королів та єпископів,  ми помилувалися краєвидами міста, помріяли, загадали бажання…До речі, для того, щоб потрапити на оглядовий майданчик, нам довелося подолати 450 сходинок, але це того варте!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*


Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>