Поїздка 8-А до Чернівців

15жовтня 2017 року наш клас разом зі своїм класним керівником Дроздовською  С.А. побували на пізнавально-розважальній прогулянці містом Чернівці. Метою нашої поїздки стало ознайомлення  з історією,культурою нашого краю та перегляду кінофільму.

Приїхавши у місто,ми в котрий раз з цікавістю мандрували гарними,вимощеними бруківкою вулицями. Класний керівник, вчитель історії розповіла нам про архітектурні пам’ятки  і цікаві історичні факти які пережило наше місто ЧернівцІ.  Найулюбленішем  місцем у Чернівцях нашого 8-А класу стала Театральна площа. Там ми фотографувалися, смачно пообідали у затишній піцерії. Згодом ми рушили до кінопалацу ‘’Чернівці’’ де переглянули  український  фільм’’Сторожова  Застава’’ .Сюжет і спецефекти вражають.Ми ніби побували у Київській Русі. Відчули весь колорит того часу .Побут, звичай, традиції, культура  була відчутна нами в повній мірі.

Дуже веселою  та цікавою булла подорож столицею Буковини. Ми поверталися додому переповнені позитивними враженнями  й гарним настроєм  ’’Виходить що разом з  вимогливим та строгим класним керівником можна не тільки вчитися, , а і гарно, весело  та корисно  для нас відпочивати.

Наша гарна подорож, екскурсія та перегляд кінофільму, ще довго обговорювався нашим класом. А вдома переглянувши фотографії  цього дня, ми ще раз занурилися у краєвиди наших Чернівців.

Під  час осінніх  канікул, наш клас  23.10.17 разом із класним  керівником  Дроздовською  С.А , відвідали  місто Чернівці з метою змістового дозвілля і активного відпочинку , ознайомлення з історією нашого краю та перегляду кінофільму.

Приїхавши у місто , першою ми відвідали Миколаївську церкву. Там ми помолилися і поклали свічки за здоров’я наших рідних і близьких людей, за мир в Українї. Згодом наш клас завітав до піцерії »Челінтано», яка знаходиться біля театральної площі. Там ми провели гарно час. Спробували смачну піцу, спілкувались, фотографувались, загалом нам це місце дуже сподобалось. З чудовим настроєм ми попрямували до кінопалацу ‘’Чернівці’’, де переглянули фільм ‘’Геошторм». Вражень  було багато. Це дійсно дуже цікавий фільм , який захопив своїм сюжетом. Після сеансу, наш клас відправився додому. По дорозі ми співали пісні, розповідали веселі історії, грали в ігри-вікторини. Це була дуже захоплююча і позитивна поїздка. Спільне проведення часу всім сподобалось.

Для нашого 8-А класу такі поїздки стали традиційними. Золота осінь в Чернівцях-це улюблена пора для екскурсій по місту.

 

 

Виконала

староста 8-А класу

Ванзяк Ірина

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*


Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>