Козацькі забави

14 жовтня — День Захисника України. Незважаючи на досить невелику офіційну історію українського війська, справжній вік Української армії сягає кількох століть, а її бойові традиції формувалися у важких кривавих війнах і конфліктах від Київської Русі до Великої Вітчизняної війни. І сьогодні солдати і офіцери гідно продовжують традиції своїх дідів і батьків. Армія — це один з основних елементів стабільного і впевненого розвитку Української держави, а тому й рівень забезпечення військових має бути відповідним до покладених на них завдань.

В нашій школі, Новоселицькій ЗОШ №3 І-ІІІ ступенів, також святкується це свято мужності та сміливості. Тиждень до Дня Захисника України проходив з 09.10  — до 13.10.2011 року. До цього свята були прикрашені стенди «14 жовтня-День Захисника України», «Герої не вмирають». 9-10 жовтня проходили змагання «Маленький козак» для учнів 2-4 класів. Хоч це ще молодша ланка, але дух змагання був не дитячий. Вони боролися за перемогу, проявляли спритність, швидкість, а дівчата підтримували команди, додаючи їм сили та натхнення.

Між 5-6 та 7-8 класами боротьба була більш запеклою. Хоч вони не боролися мечами та не брали до рук зброї, але «Козацькі забави» були цікавими та веселими. Дівчата — ведучі побажали хлопцям удачі у змаганнях. Учасники гарно підготували назву,речівку та підібрали форми для своїх команд. Цікаво було дивитися як хлопці у спортивних естафетах здобували перемогу. Стрибали у мішках,  перетягували канат та інше. Дівчата підготували гарні привітання для своїх сміливих козаків, чим надихали їх на перемогу. У змаганнях між 5-6 класами команди виборили такі місця: І місце – 6-А, ІІ місце-6-Б, ІІІ місце – 5-А, ІV місце – 5-Б. У змаганнях між 7-8 класами: І місце – 8-А, ІІ місце – 8-Б, ІІІ місце – 7-Б, ІV місце – 7-А.

9-11 класи показали справжню дружню боротьбу. Ведучі, перед початком змагань, нагадали всім присутнім про історію українського козацтва та про сучасну армію. Побажали хлопцям стати сміливими чоловіками та захисниками України. Учасники змагалися у таких конкурсах як: «Стройові вправи», «Армреслінг», «Силові вправи», «Підняття гирі», «Смуга перешкод», «Перетягування канату», «Снайпер» та інші.  Дівчата активно підтримували свої команди. Дуже цікаво було вболівати, адже різниця в балах була майже рівна і до кінця змагань неможливо було визначити, яка з команд сильніша. За результатами перемогу отримав 11 клас, ІІ місце зайняв 10 клас, ІІІ місце – 9-А, ІV місце – 9-Б.

Щиро вітаємо всіх чоловіків та хлопців з Днем Захисника Вітчизни та бажаємо Вам усім незламної волі в подоланні труднощів, надійного родинного тилу, богатирського здоров’я та звершення всіх ваших мрій і побажань.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*


Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>