Ярмарок

В Новоселицькій ЗОШ №3 І-ІІІ ступенів відбувся традиційний ярмарок, мета якого збір коштів на благодійність. Гроші було розподілено на:

-лікування важкохворої Ірини Дячук

-допомогу дітям-інвалідам

-підтримку вчителів-ветеранів

- закупівлю продуктів харчування та засобів гігієни солдатам в зону АТО.

Приємно, що батьки ніколи не залишаються осторонь, адже їх підтримка є потрібною і результативною.

Через погодні умови, ярмарок цього року був організований у приміщенні школи, але незважаючи на це, коридори були заповнені бажаючими насолодитися домашніми смаколиками. Атмосфера на ярмарку була жвавою та невимушеною . Колоритні продавці та покупці створили атмосферу справжнього ярмаркового дійства. Скрізь лунав гамір, жарти, сміх. Школярі у різний спосіб запрошували до свого «прилавку», рекламували товар, у який було вкладено часточку душі.

Чого тут тільки не було: солодкі випічки з тіста і бутербродні вироби, піци і гарячі українські пампушки, ягоди, фрукти, овочі, варення та заготовки на зиму.  Торгівля відбувалася не лише на території школи , але й на місцевому  ринку. Результат перевершив очікування: за 2 години діти продали товару на 17800 гривень.

Проведені акції, заходи доводять: колектив вчителів, батьків і учнів – це сила! Шкільна вереснева ярмарка цьому підтвердження. Дякуємо вам, батьки ЗОШ №3.

Заступник директора з виховної роботи

Вакарчук Вікторія

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*


Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>