Пришкільний табір

Літо-найвеселіша для дітей пора року. Адже влітку найдовші та найцікавіші канікули. Неповторні тому, що пригоди літа не повторюються з року в рік, а дарують нові види відпочинку, цікаві розваги, нові зустрічі. Стільки всього цікавого можна побачити, навчитись та зробити. А ще підрости, зміцнити, порозумнішати.

Влітку на базі Новоселицької ЗОШ №3 I-III ступенів працював пришкільний табір з денним перебуванням «Веселка», в якому оздоровилось 107 дітей.

Метою діяльності цього дитячого закладу відпочинку була:

- реалізація права кожної дитини на повноцінний відпочинок;

- забезпечення змістовного дозвілля, задоволення інтересів і духовних запитів відповідно до індивідуальних потреб;

- поєднання природоохоронної діяльності і цікавого різноманітного пізнавального відпочинку;

- проведення профілактичної роботи з охорони життя дітей і попередження надзвичайних ситуацій;

- сприяння оздоровлення душі і тіла.

Програма літнього пришкільного табору з денним перебуванням «Веселка» мала не тільки навчальне, а й виховне, розвиваюче та оздоровлююче значення.

Організатори табору ставили перед собою такі завдання :

виховати своїх дітей бути добрими, порядними, з щедрою душею і впевненими  в собі, прищепити їм палку любов до мови і Батьківщини, розвивати творчі здібності та активність.

Загальними зусиллями педагогічного  колективу створювались умови для самореалізації дітей у системі пришкільного табору з урахуванням їх інтересів. З цією метою були здійснені екскурсії, конкурси, ігри, змагання, перегляд вистав, проекти, працювали гуртки. Для дітей організовано такі екскурсії:

-         до автошколи;

-         до кондитерського цеху;

-         до прикордонної застави с. Мамалига;

-         до міського парку;

-         до районного Будинку культури;

Діти  мали можливість розвивати свої здібності у  різноманітних гуртках:

«Умілі ручки»

«Веселі нотки»

«Світ очима дітей»

«У світі казок»

«Розвиваючі ігри»

«Дитячий кінозал».

Щодня хлопчики та дівчатка виконували веселу зарядку,  брали участь у спортивних змаганнях. Кожен день в таборі був тематичний. Діткам дуже сподобалися День пригод, День музики, День сміху, День солодощів «Солодка країна», День юних читайликів, День захисту дітей та інші.

Цікаво дітям було малювати  малюнки на асфальті на тему «Веселе життя в таборі». Надовго запам’ятаються учням мандрівки по веселим станціям, де їм були запропоновані різні завдання.  Веселу  гру «Хто багато читає, той багато знає» провела бібліотекар Дорофтей Т.А.  Неочікуваним сюрпризом була розважальна програма від Преутесей  Даніели та Габріели, вони подарували діткам багато позитивних емоцій та гарний настрій на цілий день. До Дня захисту дітей Кучерява С.І. разом із учнями 6-А класу показала театралізовану виставу «Знаймо свої права та обов’язки». Кожного дня вихователі табору «Веселка» проводили повчальні бесіди. Вихователі, задля безпечного і корисного відпочинку дітей, провели такі інструктажі з техніки безпеки:

- Інструктаж з охорони життєдіяльності «Правила поведінки в таборі»;

- Інструктаж «Правила дорожнього руху. Дорога від дому до табору»;

- Інструктаж «Поведінка під час екскурсії»;

- Інструктаж «Охорона здоров’я влітку. Попередження дитячого травматизму під час літніх канікул»;

- Інструктаж «Поведінка  під час пожежної безпеки»;

- Інструктаж «Обережно: отруйні рослини!»;

- Інструктаж «Правила поведінки під час грози»;

- Інструктаж «Правила поведінки на спортивному майданчику»;

- Інструктаж «Правила поведінки під час спортивних змагань»;

- Інструктаж «Обережно: незнайомці!»;

- Інструктаж «Правила користування електроприладами»;

- Інструктаж «Правила катання на велосипеді»;

- Інструктаж «Правила відпочинку біля водойм. Безпека на воді»;

- Інструктаж «Правила безпечного відпочинку на природі. Укуси комах»;

Як підсумок відпочинку в оздоровчому закладі «Веселка» — урочиста лінійка закриття табірної зміни, на якій ми почули смішинки і пісні, що дітки вивчили, відвідуючи музичний гурток. З вітальним словом до вихованців звернулася директор табору « Веселка»    Русу Ю.Л., подякувала всім вихователям та дітям за плідну співпрацю, активну участь у заходах, нагадала дітям техніку безпеки під час літніх канікул, побажала гарного відпочинку, міцного здоров’я, теплої погоди і веселих друзів. Заступник директора з навчально — виховної роботи Бурлака З.М. також привітала дітей зі святом, та нагородила всіх дітей, які брали участь у різних конкурсах.

Час не пройшов марно. Усміхнені обличчя, захоплені щирі оченята  — це те, заради чого працював колектив табору. Щоб життя дітей було щасливим і безхмарним,  ми робили все можливе: підтримували обдарованих, заохочували активних, розвивали особистість – адже це є запорука успіху нашої шкільної родини.

Бажаємо всім дітям гарного відпочинку під час літніх канікул. Із нетерпінням чекатимемо на вас, веселих, усміхнених, сповнених нових сил та ідей, восени.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*


Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>