Випускний вечір для учнів 9 класів

9 червня в Новоселицькій ЗОШ №3 І-ІІІ ступенів  відбувся випускний вечір для учнів 9 класів. Директор школи Кока Сергій Анатолійович побажав удачі і терпіння дев’ятикласникам  і  вручив свідоцтва про базову загальну середню освіту. Від батьківського колективу напутні слова говорили  Надточій Діана Олексіївна та Корецька Наталія Степанівна. Вже дорослих хлопців і дівчат вітали перші вчителі  Раца Алла Семенівна  та Слободян Алла Миколаївна, які пам’ятають їх ще маленькими першачками.  Від усієї душі побажали гарного майбутнього класні керівники  Шлапакова І.О. та Маліновська С.Г. Привітати прийшли і, мабуть, найрідніші для випускників люди: брати та сестри, адже вони гордяться ними і переживають за них! Яценюк Олексій та Василинчук Марія висловили слова подяки вчителям та батькам.

Для багатьох залишаться позаду шкільні роки, настане  справжнє доросле життя, непросте, з багатьма перешкодами і труднощами. І тільки цілеспрямованість, завзятість, працьовитість допоможуть подолати їх і знайти себе в житті, стати тим, ким мріється бути. Ну, а хтось повернеться в школу, продовжить навчання в десятому класі. Ми бажаємо випускникам 9 класу натхнення, щоб ваше життя наповнювалося цікавими подіями, щоб ви досягали нових вершин і збувалися найзаповітніші мрії.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*


Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>