Евакуація у Новоселицькій ЗОШ №3

В НОВОСЕЛИЦЬКІЙ ЗОШ №3 “СТАВСЯ ВИБУХ”, “ЕВАКУЮВАЛИ” УЧНІВ ТА ПРАЦІВНИКІВ ЗАКЛАДУ:
в навчальному закладі відпрацювали дії внаслідок терористичного акту, повідомляє на своїй ФБ-сторінці “Служба порятунку. Новоселиця”: “З метою наочного відпрацювання дій у разі виникнення надзвичайної ситуації ланок цивільного захисту об’єкта до прибуття аварійно-рятувальних підрозділів на території Новоселицької ЗОШ І-ІІІ ступенів було проведено показове комплексно об’єктове тренування з питань цивільного захисту. Отримавши ввідну про загрозу виникнення надзвичайної ситуації (НС) терористичного характеру, директор школи зорганізував роботу штабу, ввів в дію інструкцію, щодо дій персоналу у випадку виникнення НС. Протягом двох хвилин було здійснено евакуацію учнів та працівників закладу, забезпечено охорону та перекрито шляхи доступу до об’єкту та зустріч рятувальних підрозділів.
Разом з тим, згідно до другої ввідної, стався вибух, внаслідок якого постраждала одна особа. Учням наочно було продемонстровано надання першої домедичної допомоги при отриманні травм кінцівок.
Працівниками ДСНС району було проведено показове заняття з учнями та продемонстровано обладнання і техніку. Присутнім розповіли про порядок евакуації, правила користування вогнегасником, а також про правила пожежної безпеки під час відпочинку у лісі та про правила поведінки на воді. Крім того, було показано роботу підрозділу під час гасіння пожежі, де всі охочі змогли спробувати себе у ролі рятувальника, а також за допомогою вогнегасника дітьми було ліквідовано умовну пожежу”.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*


Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>