Звітує шкільна родина


Переглянути відео

Школа – це дивовижний світ, поринувши в який, ми потрапляємо у змістовне життя класів, життя учнів, дізнаємося багато цікавого про їх навчання, успіхи, наміри, мрії і захоплення. І, не випадково, звіт Новоселицької ЗОШ №3 І-ІІІ ступенів розпочався із звернення – привітання до вчителів, батьків, громадськості міста.

Усмішки і оплески глядачів у великому залі РБК 12 травня довели, що школа – на правильному шляху в навчанні і вихованні. Робота з виконання вимог районного відділу освіти РДА з основних напрямів виховної роботи, які були сприйняті з розумінням і підтримкою з боку представників влади: головним спеціалістом райвідділу освіти Ткаченко В.М. і міським головою Нікорич М.І. Їх теплі слова підтримки, віри в нас — надихнули на подальшу роботу в навчальному і виховному процесі.

У виступі директора школи Кока С.А. був зроблений аналіз роботи усього педагогічного та учнівського колективів, висловлена подяка батькам за підтримку у вирішенні всіх господарських, навчально-виховних проблем школи.

Вручення грамот та в подарунок флешки педагогам школи за різні досягнення учнів у предметних олімпіадах, зал зустрів оплесками і повагою до складної, наполегливої щоденної вчительської праці.

Переможцям   43 районних та 14 обласних предметних олімпіад, 19 конкурсів, 88 позашкільних заходах різних гуртків і спортивних секцій вручено грамоти та цінні подарунки: рамки для світлин та безпровідні мишки .

За багате і змістовне життя школи, рішенням батьківського комітету,    21-му класу було вручено солодощі та подяки.

Вся програма свята-підсумку «Шануймо батька, матір і школу свою…» підкріплювалася веселими танцями і піснями учнів 3Б, 5А, 5Б, 6А класів школи. Яскраво пройшов флеш-моб «Канікули!».

Гості у залі, переповненому як ніколи, підіймали настрій, створювали ауру поваги до організаторів заходу, а ними були майже всі вчителі школи, які відповідали за блоки-номінації, готували виступи учнів, мультимедійний супровід, прикрашали зал до свята.

Пісні солістів школи Гульпе А. (4Б кл), Криган А. (9А кл), Істратій А.   (9А кл), Урсакій Б. (10 кл), Кузик А. (11 кл), гітариста Унгуряна С. (6Б кл) а також хорових колективів 2-х, 3-х і 4-х класів були побудовані на піснях подяки мамам, бабусям (до дня матері). Найщиріші слова подяки пролунали вчителям-наставникам «за те, що мислити навчили й на це не шкодували сили!»

Взагалі результати в навчанні і вихованні учнів дають можливість школі посідати високе місце в рейтингу серед інших шкіл району, а учням розвивати в собі найкращі риси: добро, людяність, милосердя, справедливість, толерантність, любов до школи.

…Ідуть до школи діти, вчителі, щоб разом навчатись, вирішувати проблеми, захищати свою честь і честь школи на предметних олімпіадах і конкурсах. Нехай щасливий світ дитинства, сміх, успіх створюють гарний настрій і відповідальне ставлення до вирішення вимог, які ставить перед школою життя. Тож, гарного відпочинку літом!

 

Заступник директора з ВР                                                Р.О.Гульпе

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*


Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>