Великоднє диво

Великдень – одне з найвизначніших народних Свят. Воно приурочене воскресінню Христа. На теренах України святкувати Великдень почали ще наприкінці першого тисячоліття, з прийняттям християнства. З роками чужорідне свято стало частиною місцевої культури. Сьогодні свято Великодня в Україні символізує загальне відродження та оновлення світу. Збереглося багато звичаїв та обрядів, котрі здійснюються й досі.

В Новоселицькій ЗОШ №3 це свято також відзначається. Традиційним вже став конкурс «Пасхальних композицій», який відбувся 6 квітня, де учні 2-11 класів мали змогу розвинути свою фантазію у створенні композицій та малюнків. Було виставлено багато гарних поробок, на які мали змогу подивитися батьки та гості школи. Дивлячись на ці дитячі роботи, підіймається настрій і відчувається пасхальний дух. Найкращі роботи були відібрані на районний конкурс «Розквітай писанко», який відбувся  11 квітня 2017 року на центральній площі міста. Метою конкурсу було відродження та збереження народних традицій щодо виготовлення писанок, великодніх атрибутів декоративно-ужиткового мистецтва; сприяння забезпеченню освітньо-культурних потреб дітей, створення умов для їх творчого і духовного розвитку; виявлення і підтримки талановитої та обдарованої учнівської молоді. Наша школа представила Великоднє дерево прикрашене  писанками, виготовленими власноруч, а також представили вишиті рушники. Багато великодніх писанок були відібрані на обласний конкурс «Розквітай писанко».  Бажаємо усім гарних Великодніх свят!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*


Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>