підсумки проведення І (шкільного) етапу ХІІ Міжнародного дитячого конкурсу з української мови ім. П.Яцика

9 листопада в Новоселицькій ЗОШ №3 І-ІІІ ступенів   проводився І (шкільний) етап ХІІ Міжнародного конкурсу серед учнів школи на кращого знавця української мови ім. П.Яцика за віковими категоріями.

До участі у конкурсі було залучено учнів 2- 11 класів класів.

В конкурсі взяло участь 94 учні школи, це на 41 учень більше порівняно з минулим навчальним роком:

Молодшого віку – 37  учнів

Середнього та старшого віку – 57  учнів

Аналіз проведення шкільного конкурсу свідчить про високу активність учнів молодшого та середнього віку (3-А кл., 3-Б кл., 4-А кл, 4-Б кл., 7-А кл, 7-Б кл, 5-Акл, 5-Б кл) і зовсім низьку активність учнів (8-Б кл., 9-А кл.).

Проведенню конкурсу передувала велика організаційно-методична робота вчителів початкових класів і вчителів української мови і літератури.

На засіданнях ШМО вчителі ознайомилися з Положенням про Міжнародний дитячий конкурс знавців української мови. Вчителі підібрали відповідні завдання, різнорівневі тести, творчі завдання.

переможцями І шкільного етапу конкурсу найкращого знавця української мови стали:

2- Б Тодоряк  Даниіла І
3-А Козубовська Марія І м.
3-Б Одажіу Олексій І м.
4-А Плачинта Катерина І м.
5-А Молошак Святослав І м.
5-Б Урсакій Богдана І м.
6-Б Блащук Адріана І м.
7-А Фуштей Олексій І м.
7-Б Кондратова Анастасія І м.
8-А Куті Ксенія І м.
9-А Раца Тетяна І м.
10-Б Плачинта Олександр І м.
11-Б Кривий Іван І м.
2-А Ванзяк Ірина ІІ м.
2-А Рудько Олександра ІІ м.
3-А Кучерява Влада ІІ м.
3-Б Аіоані Елізавета ІІ м.
4-Б Василинчук Марія ІІ м.
4-А Глігор Еліна ІІ м.
5-Б Лупу Аріна ІІ м.
5-Б Лупу Вадим ІІ м.
6-А Кукуряк Олена ІІ м.
6-Б Кузик Анастасія ІІ м.
7-Б Левицька Діана ІІ м.
7-Б Шпак Анастасія ІІ м.
7-Б Фокша Діана ІІ м.
8-А Ковальова Ольга ІІ м.
8-А Скицько Олена ІІ м.
9 –Б Батовська Кристина ІІ м.
10-А Ісак Крістіан ІІ м.
11-Б Вовк Росіна ІІ м.
11-Б Галак Анастасія ІІ м.
2-А Шакалова Наталія ІІІ м.
2-Б Макаров Максим ІІІ м.
3-А Хмель Юлія ІІІ м.
3-А Одажиу Владислав ІІІ м.
4-А Істратій Аміна ІІІ м.
4-А Істратій Анастасія ІІІ м.
4-Б Абрамчук Сабріна ІІІ м.
5-Б Онуляк Марія ІІІ м.
5-А Галак Валерія ІІІ м.
6-Б Гиршкан Тетяна ІІІ м.
6-А Єфтемій Ольга ІІІ м.
7-Б Крижевська Яніна ІІІ м.
7-Б Дмитрієва Анастасія ІІІ м.
8-Б Міхаєса Максим ІІІ м.
8-А Нестеровський Ролан ІІІ м.
9-Б Гуменюк Адріана ІІІ м.
9-Б Баракова Інна ІІІ м.
10-Б Григорчук Віктор ІІІ м.
10-А Скриндіца Стас ІІІ м.
11-А Кучерявий Роман ІІІ м.

 

 

Вітаємо переможців!!!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*


Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>