Марафон добрих справ у 5-Б класі

Несподівані добрі вчинки – це наші цілеспрямовані спроби зробити кращим день іншої людини. Увага, привітність, турботливість – ось наша основна зброя в цих намаганнях. Ми виявляємо добро, щоб показати іншій людині, що ми її цінуємо, що вона не самотня і оточена теплом та приязню. Виявляючи своє добре ставлення до інших, ми допомагаємо створити довкола себе загальну атмосферу доброзичливості, що є принципово важливим для створення здорового суспільства.

Саме тому учні 5-Б класу вирішили взяти участь в марафоні добрих справ та відвідати стареньку та мудру вчительку Краснюк Ліну Дмитрівну, яка колись працювала в нашій школі вихователем групи продовженого дня. Вона дуже зраділа діткам, пригостила їх цукерками та печеними яблуками, а вони питали про  її роки роботи в школі. Особливо їм було цікаво послухати пригоди та різні цікавинки про дітей, які пройшли через її турботливі руки. Ліна Дмитрівна також запитувала про те, як проходять їхні шкільні будні, а учні із задоволенням розповідали!

Повага до минулого — це крок до світлого майбутнього. Робіть добрі вчинки. Якщо ви від щирого серця виявлятимете доброту, ваш приклад надихатиме інших.

Класний керівник 5-Б класу

Вакарчук Вікторія Ігорівна

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*


Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>