Незабутні шкільні роки

Зустріч із шкільним минулим, як на мене, це завжди свято, оскільки є можливість пригадати добрих друзів, цікаві уроки, веселі перерви, поїздки та на екскурсії разом із класом, є час подякувати мудрим вчителям за поради.

Чим далі від нас шкільні роки, тим теплішими і ціннішими стають спогади про школу. І так прекрасно, що існує давня традиція — щороку на початку лютого збирати випускників різних років на вечір зустрічі у стінах рідної школи.

У Новоселицькій ЗОШ №3 ось уже багато років не порушується традиція збирати усю велику шкільну родину у першу суботу другого зимового місяця. 4 лютого коридори школи прикрасили старими фотографіями, на яких застигли миті шкільного життя різних років: перший і останній дзвоники, участь у художній самодіяльності, відпочинок на природі, туристичні походи та облаштування території школи.

У теплій атмосфері справді родинного свята зібрались колишні випускники школи, а тепер лікарі, вчителі, водії, інженери, юристи, будівельники, програмісти, бізнесмени, а головне хороші люди.

Ведучі на вечорі зустрічі з випускниками  Кузик Анастасія (11 кл.) та Надточій Антон (9-А кл.) зробили перекличку ювілейних випусків та надали слово директору школи.

У привітальному слові Кока Сергій Анатолійович привітав усіх присутніх в залі зі святом, і наголосив, що найбільша гордість школи — це наші випускники. Після привітань нагадав про події, які відбуваються на Сході нашої країни, оголосив хвилину мовчання за загиблими на окупованій території , а учні запалили свічки пам`яті.  Гульне Андрій (4-Б кл.) об’єднав усіх піснею «Україна це ти».

Від щирого серця та від імені випускників ведучі подякували вчителям, які їх вчили, адже все добре, мудре, світле від учителя.

Під час розважальної програми на сцену вийшли сучасні бабки, які трохи розвеселили наших колишніх учнів. Ці кумедні бабульки провели вікторину про шкільне життя та повернули час назад, у мить щасливого шкільного дитинства.

А потім подорож…Подорож у минуле…Подорож історією школи… Подорож роками шкільного життя…. Пригадали директорів, які керували школою від її започаткування і до теперішнього дня, тих хто їх вчив, своїх класних керівників та класоводів. Кожного наповнювали особливі почуття, почуття любові і теплоти, радості, і смутку за тих випускників і вчителів, які вже ніколи не зможуть прийти на вечори зустрічей, але які назавжди залишаться в наших серцях і в пам’яті.

Байдужих не було, адже спогади для людини найважливіше!  І кожен випускник зміг відчути себе школярем, побачити свої шкільні фотографії, фотографії свої друзів та однокласників.

Педагог-організатор Вакарчук Вікторія Ігорівна провела для випускників експрес-опитування. Вони відповідали на цікаві питання: «Голос якого вчителя вам запам’ятався найбільше?», «Чи часто ви тікали з уроків?», «У кого ви любили списувати?» та висловили побажання своїм однокласникам та вчителям.

На святі була присутня начальник відділу освіти, випускниця 25-літнього випуску Руснак Аделіна Іванівна. Вона згадала шкільні роки, пригоди, вчителів та побажала їм творчої наснаги та хороших учнів. Від 30-літнього випуску висловила побажання Анжела Рудь, від 20-літнього — Рудько Діана, від 10-літнього випуску Глігор Артем, від 5-літнього випуску  Паскар Анастасія, яка подарувала всім випускникам пісню. Теплі спогади та  щирі слова линули з їх вуст. З усіх куточків залу чулися побажання та спогади. Наприклад, Юлія Слєпцова згадала як вони тікали з уроків, а Кіцак Наталія розповіла як і в кого вони списували на уроках, Сакрієр Євгенія Олексіївна згадала як була ученицею, Тополюк Сніжана розповіла, що її мрія вчитися на географічному факультеті здійснилася. Кожен хотів поділися своїм найпотаємнішим – спогадом!

Дитинство- маленька безтурботна країна. Кожному з нас доводиться бувати в ній лише раз. Але сюди можуть повернути вас ваші діти, адже вони це ваше минуле, майбутнє і теперішнє! Саме тому привітати випускників вирішили їхні діти, які є учнями нашої школи, а це Гураль Тетяна (10 кл), Арсеній Олександр (5-Б), Ставнічук Вікторія(5-А), Рудько Олександра (7-А), Мамавко Олександр (7-А), Сіряков Олександр (5-А), Бринзила Марія (5-А), Кравецький Віктор (8-А), Кузик Анастасія (11 кл), Романчук Сергій (5-А) та маленька Слепцова Олександра . Першокласниця нагадала присутнім як весело дзвенить дзвінок, який став завершальним акордом у піднесеному, урочистому настрої свята шкільної родини. Далі випускники продовжували спілкування у тісному колі своїх шкільних друзів.

Друзі! Куди б вас доля не заносила, вас з любов’ю чекатимуть у стінах рідної школи!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*


Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>