Україна переможе!

      

31 січня в Новоселицькій ЗОШ №3 (директор Кока С.А.) в рамка тижня історії (національно-патріотичне виховання) під назвою «Україна в серці моєму!» відбувся захід-реквієм «Україна переможе!», який вчитель-методист, вчитель історії Світлана Дроздовська присвятила всім представникам славетного лицарського роду, гідним нащадкам величних прадідів, у чиїх жилах пульсує гаряча кров і дух героїчних запорожців. 

Учні початкової ланки, 7 — 11-х класів за допомогою мультимедійних засобів змогли більше дізнатися про героїчне минуле та сучасність – від часів утворення держави Запорізького козацтва до героїв нашого часу, які захищають сучасні рубежі України.

В ході  заходу шляхом історичної ретроспекції Світлана Дроздовська розкрила героїчні сторінки боротьби українського народу за створення і утвердження своєї державності, зупинившись на значенні таких історичних подій, як Запорізьке Січове козацтво, Легіон Українських Січових Стрільців, Рух Опору Української Повстанської Армії, героїчна загибель захисників України під Крутами, виборювання Гідності та Свободи на Майдані та участь воїнів сьогодення в АТО. Новоселицька ЗОШ №3 пишається своїми випускниками-учасниками АТО, подвиг яких, без сумніву, заслуговує на повагу і шану. Ось їх імена: Олексій Романцов, Іван Арсеній, Сергій Коровицький, Сергій Герик, Юрій Скрикуляк, Олег Істратій, Сергій Кондратов, Давид Барателі, Денис Григораш, Олександр Попович, Олексій Гуцан, В’ячеслав Риндюк.

На заході лунала  поезія, звучали  пісні, учні мали можливість переглянути уривки з документальних стрічок. А виступи вокальної групи Новоселицького медичного коледжу БМУ, учня 4-Б класу Андрія Гульпе, учнів 11-го класу Богдани Урсакій та Вадима Германа, групи старшокласників Олександра Курнишева, Аріка Огаджаняна, Антона Гульпака та Катерини Плачинти не залишили байдужих у залі, захопили  глядачів своєю емоційністю.

Підсумувала захід заступник директора з навчально-виховної роботи Новоселицької ЗОШ №3 БурлакаЗ.М.,яка  подякувала вчителеві історіі Дроздовській С.А. за зворушливий та дуже змістовний захід і висловила свою точку зору ,що нездоланні ті нації і країни, які в часи тяжких випробувань здатні народжувати велетнів духу і силу подвигу.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*


Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>