Новорічний карнавал в 1-А

Учні 1 – А класу успішно закінчили І семестр – навчилися хто по складах, хто словами, а декілька учнів, і цілими фразами читати. Діти знають багато букв, уміють рахувати в межах 10, люблять розв’язувати задачі, озброїлись цікавими знаннями про природу, побували на природознавчих екскурсіях.

Програмний матеріал за І семестр засвоїли всі. Апогеєм І семестру був був довгоочікуваний новорічний бал.

У новорічній програмі маленькі принци і принцеси по парам виходили, як на справжньому карнавалі представляли свій казковий персонаж. На диво навіть самому вчителю-режисеру новорічної програми, першокласники не розгубилися, впевнено, як голівудські зірки виходили на «червону доріжку» і завзято, увійшовши кожен у свою роль, захопленно вітали з Новим роком.

Учні 1 –А із сніжинками, виготовленими мамою Цуркан Олесею Миколаївною інсценували пісню «Падає сніжок», зі словами «Хто до нас іде?» оглядались за ялинку весело зустрічали «довгожданий Новий рік».

Віхола мете,

Замітає наш поріг,

Хто до нас іде? (двічі)

Довгожданий новий рік!

Пританцьовуючи, вибігли дівчинка Новорічка і хлопчик Новий рік, міцно тримаючись за ручки усім глядачам свої милі посмішки і побажання.

Новорічка: «Ми такі веселі і рум’яні,

Бо зимові канікули довгожданні

З новим щастям всіх,

З Новим роком.»

Новий рік : «Я веселий Новий рік

З дальніх я прийшов доріг,

З Новим щастям Вас усіх.»

До уваги любительське батьківське відео.

Батьки, вчителі, вихователі і самі першокласники – усі сподіваються на не менш успішний навчальний і виховний процес у другому семестрі.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*


Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>