ТИЖДЕНЬ БЕЗПЕКИ ДОРОЖНЬОГО РУХУ

Згідно наказу відділу освіти від 03. 11.2016 № 297 «Про проведення Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності та Тижня безпеки дорожнього руху у навчальних закладах району» та з метою пропаганди здорового, активного способу життя, вивчення і використання на практиці правил основ безпеки життєдіяльності, попередження загибелі та травмування дітей при виникненні різного роду надзвичайних ситуацій, порушень правил дорожнього руху в Новоселицькій ЗОШ №3 I-III ступенів з 09. 11. 2016 по 18.11.2016 пройшов тиждень з основ безпеки життєдіяльності та Тиждень безпеки дорожнього руху.

Протягом тижня в школі були проведенні конкурси малюнків і стінгазет для учнів:

2-4 класів, конкурс малюнків «Я пішохід»

5-6 класів – «Я пішохід, я учасник дорожнього руху»

7-8 класів, конкурс стінгазет «Безпека дорожнього руху – це життя»

9-11 класів – «Моє безпечне сьогодення»

10.11.2016

Класні керівники та класоводи провели єдиний урок «Безпека на дорозі – безпека життя», та позаплановий інструктаж з питань Правил дорожнього руху.

16.11.2016

Директор школи Кока С. А., відповідальний за охорону праці Гульпа М. Д., та відповідальний за пожежну безпеку Княгницький О. В. провели практичний тренінг у евакуації дітей та працівників з приміщення школи.

Учні 2-А, 2-Б класу, класоводи Скицько Я. Ю. та Скицько Є. Г. – провели зустріч з працівником Новоселицького відділу поліції, майором поліції Нігаєса Богданом Віореловичем з приводу інструктажу з питань безпеки дорожнього руху.

Учні 3-Б класу,  класовод Гульпа М.Д. та учні 4-Б класу , класовод Банар М.Є. провели зустріч з працівником поліції, заступником начальника з кадрового забезпечення Сторожинецького відділу поліції Твердохліб Степаном Васильовичем.

На даній зустрічі обговорювалися питання:

-         Безпеки на дорозі

-         Безпеки руху при перетині залізничних переїздів

-         Правила поведінки пішохода, велосипедиста.

Була проведена вікторина «Я учасник дорожнього руху»

Для учнів 10-11 класів вчитель захисту Вітчизни Преутесей А.А. та медична сестра школи Степанова – Гаврилюк А.П. провели показові заходи з надання домедичної допомоги постраждалим внаслідок ДТП «Знаю, вмію, врятую».

Вчитель основ здоров’я Дишкант А.Д. протягом тижня для учнів 7-8 класів провела Вікторину з питань профілактики невиробничого травматизму, для учнів 5-6 класів – Вікторину «Я пішохід, я учасник дорожнього руху» та на при кінці кожного уроку з основ здоров’я проводила 5-ти хвилинки про дотримання дітьми Правил дорожнього руху.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*


Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>