Урок природознавства в 1-А

До методоб’єднання вчителів початкових класів в 1 – А класі (вчитель Раца А. С. ) було проведено відкритий урок з природознавства на тему «Що таке ґрунт? Значення ґрунту для природи».

Діти повторили цікаві природознавчі відомості з попередніх уроків і теоретично і практично ознайомились з новими знаннями про ґрунт. Надзвичайно цікавою була проблемна ситуація «Чому сумує сонечко?»

Слова вчителя: «Сьогодні ми говоримо про те, що майже все, що потрібно рослинами – і повітря, навіть доводили, що тепло рослинам і солдатам в окопах дає ґрунт. Нещодавно ми схвалювали сонечко – жовтогарячу життєдайну кулю завдяки якій є життя на планеті Земля. Сонечко сумує тому, що чекає доброго слова про його роль і значення для рослин».

Учні прийшли до висновку, що сонце дає світло і тепло, яким живляться рослини весною і влітку, а восени і взимку припиняється цей процес.

На уроці крім вчителів початкових класів, в рамках запланованої педради «Про наступність» і адаптацію першокласників до навчального процесу. Були присутні директор та завучі з навчальної та вихованої  частини.

Усі присутні при обговоренні висловлювали позитивні враження, а першокласники були активними, уважними, допитливими – справжніми маленькими учнями, адаптованими школярами.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*


Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>