Вітаємо, школо, з ювілеєм!

В усіх святкові, урочисті лиця

І радісно стурбовані серця

Сьогодні свято 70-річчя

Матуся-школа наша, відміча.

Школа- це насамперед – дух, пам’ять, традиції, наступність поколінь. Це педагоги, які щодня переступають поріг, сіючи зерна доброго, розумного, вічного і вчителі-ветерани, для яких найвища нагорода це успіхи  колишніх вихованців. Школа – це рідний дім великої дружної сім’ї.

19 листопада Новоселицька ЗОШ №3 святкувала свій ювілей, до якого  готувалася з початку навчального року. Був оголошений фестиваль  «Ми і наш шкільний дім!». Під час якого учні писали вірші про школу, малювали малюнки, робили вироби своїми руками під назвою «Школа майбутнього», а  учні старших класів провели  пошукову роботу «Літопис рідної школи». На свято зібралася вся шкільна родина: випускники, вчителі, ветерани педагогічної праці, учні та їхні батьки. В школі вони поринули в історію… спогади… дитячі мрії… Згадали шкільні роки…однокласників…людей, які їх навчали.  Після цієї щемливої зустрічі в рідних стінах усі колоною направилися на урочистий концерт, який відбувся у приміщенні РБК. Приємною подією була присутність гостей:Пазяк І.В- заступник голови райдержадміністрації,  Цуркан О.Д.- заступник голови районної ради,  Сакрієр О.Л. – начальник управління освіти і науки Департаменту освіти і науки, Руснак А.І.- начальник відділу освіти РДА,  Нікорич М.І.- міський голова подарувала кольоровий принтер, а помічник народного депутата Верховної ради Тиміш Георгія – Рокоча Майя — подарувала  школі фотоапарат. Приємною подією була повага до вчителів ветеранів, яким були вручені грошові винагороди та грамоти.

Розпочали свято привітальним танцем  та винесли традиційний коровай, який вручили директору школи Кока Сергію Анатолійовичу.  Родзинкою було те, що ведучими на цьому святі була випускники: Криган Наталія(1994 року випуску), Гончарова Мар’яна(1974 року випуску) та Гульпе Раїса(1966 року випуску).  Радісними піснями привітали усіх присутніх у залі випускники: Балашов Вадим, Антонійчук Олег, Лупу Аріна та учні школи: Гульпе Андрій, Криган Анастасія, Істратій Аміна; Василів Софія розповіла віршик про школу. Виступ ветерана-випускника Курнишева Альберта зворушив усіх тим, що його діти і внуки навчаються у цій школі і навіть маленьку онучку він приведе сюди через декілька років. Від ветеранів виступила на сцені і розказала про своє творче життя Заслужений вчитель України, ветеран педагогічної праці Риндюк Валентина Петрівна. Дружні відносини пов’язують школу з гуртками БДТ, тому не дивно, що до наших дівчаток приєдналися і учні гімназії, радіючи 70-річчю школи. Вони виконали танці: «Сила дівчат» та «Полька» солістом якого був учень 4 класу Гульпе Андрій.Коли співає вчитель – це завжди затишок на душі. Старовинна лемківська пісня «Ой, верше мій, верше» нагадала присутнім про сьогоднішню трагедію та перебування випускників школи у зоні АТО і стоячи вони віддали шану нашим героя, яку виконали Гульпе Раїса та Григор Ігор. Весела пісня В.Івасюка «Я піду в далекі гори» повернула всіх на рідні полонини, гори і аплодисментами зал супроводжував виступ : Гульпе Раїси, Григора Ігора та Житарюк Лариси. Святковий десятикілограмовий торт, який подарувала цьому святу Куті Тетяна, яка закінчила школу 35 років тому назад. Всім присутнім вдалося скуштувати цей солодкий подарунок. Заключний флеш-моб «Школі — 70» — підкреслив турботу адміністрації та педагогічного колективу і велику підготовку до святкування ювілею та окреслив план подальших дій по організації подальшої пошукової роботи до наступних ювілеїв. Зі святом, дорогі випускники, учні та батьки Новоселицької ЗОШ №3!Зі святом, тебе, рідна школо!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*


Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>