Вечір англійської пісні

Як відомо, Президент України Петро Порошенко проголосив 2016 рік роком англійської мови. В зв’язку з цим у Новоселицькій ЗОШ №3 протягом року була проведена низка заходів.

11 листопада учні та вчителі були присутні на вечері англійської пісні.

Пісня не знає кордонів, вона не розділяє, а об’єднує покоління. На такі заходи діти приходять залюбки, щоб поділитися своїми музичними вподобаннями.

Учні 9, 10 та 11 класів підготували презентації своїх улюблених груп англійською мовою, представили їх і, звичайно ж, заспівали улюблені пісні. Учні 8-А класу розповіли, чому пісня важлива в житті людини.

На святі був присутній добре знаний гість – це музикант і виконавець Олег Антонійчук. Дві англійські пісні «Anniversary Song» та «Mishelle» стали справжньою окрасою заходу та дуже сподобались учням.

Звичайно, говорячи про музику, не можна уникнути її жанрів та еволюції. Діти подивились відео «Еволюція музики» у виконання всесвітньовідомого гурту «Пентатонікс».

Жанрам та стилям музики було присвячено ще одне відео. А після цього до нас прийшов VIP гість – Нобелівський лауреат 2016 року  Боб Ділан. Діти подивилися сюжет про нього, адже саме він зробив значний внесок у розвиток американської та світової музичної культури та англійської мови, створивши нові фрази, що увійшли в сучасну англійську.

Хто ж  виявить найкращого знавця пісень та виконавців, як не вчитель музики? Ігор Романович Григор провів відео (здогадайся чий це портрет) та аудіо (назви пісню, яку чуєш) вікторини для учнів.

Вечір англійських пісень пройшов весело і з драйвом. Музика зробила спілкування англійською легким. Цікаво зазначити, що кожен клас творчо підійшов до підготовки  домашнього завдання – англійської пісні. Учні 11 класу Анастасія Кузик та Курнишев Олександр виконали пісню під гітару, творчі дівчата 10 класу заспівали акапелло одну з пісень групи «Queen», а 9-А клас чудово заспівав пісню «Let Іt Вe» групи  «Beatles». Учні отримали багато солодких призів.

Наші діти творчі, талановиті, володіють англійською та обізнані в музиці.

Інтегровані заходи допомагають дітям краще розкрити себе, проявити творчість, працювати в команді, відчути себе важливими та надзвичайно талановитими.

Дякую за участь та допомогу в організації заходу всім старшокласникам ЗОШ  №3, Кодряну Н.О.,Григору І.Р., Антонійчуку О.В..

Вчитель англійської мови Козубовська Г.Ю.

(автор та режисер заходу)     

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*


Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>