Семінар-практикум вчителів інформатики

18 жовтня 2016 року на базі Новоселицької ЗОШ №3 відбувся семінар-практикум вчителів інформатики загальноосвітніх навчальних закладів району на тему «Формування предметних компетентностей школярів на уроках інформатики засобами сучасних технологій»

Радо привітали учасників семінару учні школи та побажали творчої роботи.

Директор Кока С.А., який відкрив семінар, детально описав роль вчителів інформатики Чиботар О.В. та Лазар В.В. в навчально-виховному процесі школи, а також поділився планами на майбутнє.

Методист з інформатики Довганюк А.Ф. ознайомив учасників з планом роботи, метою та завданнями семінару.

Учасники семінару відвідали підсумковий урок у 6-му класі з розділу «Алгоритми та їх виконавці», який проводив вчитель Лазар В.В..  Школярі розказали про тему свого проекту та мету якої вони хотіли досягти. Як доказ своєї роботи вони продемонстрували у програмі Scratch програмний код та самі проекти в дії. Учасникам семінару дуже сподобалась така форма роботи.

Вчитель фізики Шкварчук А.І. розказав про ІКТ компетентність сучасного вчителя фізики та вказав на необхідність міжпредметних зв’язків у навчально-виховному процесі.

Вчитель інформатики Чиботар О.В.  провів з учасниками семінару ділову гру «Інформатика – мій рідний край». Під час ділової гри учасники розгадували ребуси, брали участь у вікторині та різноманітних конкурсах.

На майстер-класі методист з інформатики Довганюк А.Ф. розказав про використання в навчально-виховному процесі он-лайн сервісу графічного редактора та його можливості. Учасники семінару самостійно спробували створити власні роботи та відредагувати їх.

Під час круглого столу учасники заходу обмінювалися   досвідом   та ділилися своїми враженнями.   Було затверджено   методичні рекомендації та підведено підсумки семінару.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*


Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>