Виховна справа у 4 Б класі

Темі виховання в нашій школі приділяється велика увага. Ось чому на відкриту виховну справу я, класний керівник 4-Б класу, обрала тему «Що означає бути вихованим».

Дійство відбувалося у студії каналу «Школярик», де проходила зйомка  телевізійного шоу «Стосується кожного».  Героями шоу були діти, а експертами – наші гості-вчителі. Всі присутні здійснили уявну подорож до «Зачарованого міста», в якому не світило сонечко, люди не говорили одне одному добрих, лагідних слів. Але одного разу на повітряній кулі прилетів чарівник, який був дуже ввічливий. Він говорив усім чарівні слова, і від цих слів усе навколо змінилося.

Цікавими були перегляд і обговорення мультфільму «Чуня», створення учнями «Будиночка вихованості», вікторина, розв’язування моральної  задачі,

декламування віршів про вихованих дітей та про ввічливі слова, інсценізація та реклама ввічливості та вихованості у вигляді театрального дійства.  Особливо веселою була гра «Рецепти доброти», під час якої кожна група «лікарів» придумувала рецепти ліків від «людських хвороб» — злість, грубість, егоїзм, нахабство, невдячність.

Герої шоу писали тест, який допоміг кожному визначи­ти, наскільки він є вихованою людиною.

Впродовж «передачі» учні мали змогу спілкуватися з однолітками та дорослими, показували перевагу доброти, чуйності над байдужістю, вивчали звички «хорошого тону».

В кінці «передачі» герої записали на смужках паперу ознаки невихованості, склали їх у «чарівну торбинку», яка знищує погані слова і замінює їх ввічливими, які будуть використовуватися усіма учнями класу в повсякденному житті.

На завершення «зйомки» кожен присутній отримав в подарунок повітряну кульку з чарівними словами, і такі ж кульки подарували учням інших класів, бажаючи їм добра, злагоди, тепла в їхніх серцях. Бо це – стосується кожного.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*


Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>