Ярмарка

В Новоселицькій ЗОШ №3 відбулася традиційна вереснева ярмарка, яка була присвячена збору коштів на лікування важкохворого хлопчика Максима, який навчається в Новоселицькій гімназії, а також на покращення матеріальної бази харчоблоку Новоселицької ЗОШ №3!
Приємно, що батьки ніколи не залишались осторонь. Підтримка батьків завжди є найпотрібнішою і найрезультативнішою, а тому не дивно, що зразу після уроків подвір’я школи заповнили тата, мами,бабусі, дідусі і просто ті, хто проходив повз огорожі школи.
Атмосфера на ярмарку була невимушеною і жвавою. Колоритні купці та продавці створили справжню атмосферу ярмаркового дійства. Скрізь лунав гамір, жарти, школярі у різний спосіб запрошували до свого столу, рекламували товар, у який було вкладено часточку душі.
Чого тут тільки не було – солодкі випічки з тіста і бутербродні вироби, піци і гарячі українські пампушки, ягоди, фрукти, овочі, варення і заготовки овочеві на зиму. Йшла жива торгівля… Також учні школи розпродавали свій товар і на ринку, який знаходиться біля школи. Результати перевершили очікування: за 2 години діти продали товару на 13514 грн.
Проведені акції, заходи доводять: колектив вчителів,батьків і учнів – це сила! І шкільна вереснева ярмарка цьому підтвердження. Дякуємо вам, батьки ЗОШ №3.

Педагог-організатор Новоселицької ЗОШ №3
Вікторія Вакарчук

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*


Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>