Олімпійський тиждень

З 12.09. – 16.09. 2016 н.р. в Новоселицькій ЗОШ №3 відбувся  Олімпійський тиждень…Один з націкавіших та найочікуваніших тижнів вересня. Діти весело змагалися, грали  і раділи успіхам однокласників. Вчителі фізкультури Я. Г. Валаш, О. В. Боднарчук уважно стежили за розвитком змагань з легкої атлетики , спортивних ігор: футболу, настільного тенісу. Їхніми помічниками були учні-члени спортивної комісії, які допомагали в організації олімпійського тижня. Завершальний день Олімпійського тижня став особливим. Адже закінчився він Днем колективу. У цей день дітки вигадували своєму класу назву, девіз та пісню, взяли участь у спортивних змаганнях: перетягування канату між дівчатами та хлопцями, зробили гарний пікнік та всі разом згуртуватися біля вогнища у веселому танку. Апогеєм олімпійського тижня стала церемонія нагородження кращих спортсменів школи.

Олімпійський тиждень завершився на мажорній ноті. Сподіваємось, перші перемоги учнів на шкільному рівні — це сходинка на шляху до підкорення спортивного Олімпу!

Педагог-організатор

Вакарчук В.І.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*


Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>