цікава екскурсія у колі друзів

Найкращий спосіб проведення практики – це цікава екскурсія у колі друзів. Саме тому 6 та 7 червня учні 7-А, 8-А, 8-Б та 10 класів разом з класними керівниками Козубовською Г.Ю., Шлапаковою І.О., Малиновською С.Г. та Твердохліб Р.П. здійснили довгоочікувану поїздку до Умані, де відвідали знаменитий Софіївський парк. Не вистачить епітетів та метафор, щоб описати це рукотворне диво України. Парк розміром з місто дивував на кожному кроці. Водоспади, кам`яні скульптури та композиції, фонтани, тисячі рідкісних рослин та сотні казкових історій – усе це нагадувало зовсім інший вимір або декорації до фентезі фільму.

А от вже наступного дня ми поринули у фільм про війну, відвідавши музей Другої Світової Війни та побачили справжні військові атрибути того часу: зброю, форму, техніку та навіть листи 1940-45 років.

   Музей-садиба генія медицини М. І. Пирогова, яку ми відвідали у Вінниці, справила глибоке враження своїми багатими автентичними експонатами. Це хірургічні інструменти, навчальні посібники, історичні документи, що належали Пирогову, а також його робочий кабінет і аптека. Забальзамоване тіло М. І. Пирогова ми побачили в його родинному склепі.

А от емоційним піком нашої екскурсії стало відвідування музично-лазерного шоу на фонтанах Вінниці. Учні були приголомшені красою сучасного балету «Лебедине Озеро», який з`являвся на тлі фонтану у вигляді голограми. Струмені води змінювали малюнок, колір та висоту під музику П.І.Чайковського та інших відомих композиторів. За 48 годин екскурсії ми подарували дітям океан емоцій, довели їм, що життя прекрасне і без комп`ютера, та ще більше закохали їх в красу України!

Ми вдячні нашим водіям, Кравчуку В. І., та Фалафівці С. В., які супроводжували нас під час всієї екскурсії, за розуміння і витримку.

                                Класний керівник 7-А класу Козубовська Г. Ю.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*


Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>