Студенти НаУКМА перемогли на Telders Moot Court Competition

Telders Moot Court Competition – одинізтрьохнайпопулярнішихмуткортівусвіті. Вперше він був проведений в 1977 році. Тоді у змаганні взяли участь представники тільки чотирьох університетів. Цьогоріч же було близько 25 команд з усієї Європи.

Змагання 2016 року було вже 39 за рахунком. Проводився Telders Moot Court Competition, як і завжди, в Гаазі, на базі Campus The Hague – одного із семи факультетів найстарішого у Нідерландах університету – Leiden University.

Шлях до перемоги в команди, в яку входить і випускник нашої школи Плачинта Олександр,  був далеко не простий. Спочатку студенти виграли національний раунд у Львові, який організовував УКУ, – розповів Студвею один із учасників команди Олександр Плачинта. – На міжнародному змаганні в Гаазі кожна команда відіграла 4 раунди з різними суперниками: 2 раунди як позивач та 2 раунди як відповідач. Змагалися українці з командами Німеччини, Англії, Естонії та Румунії. За результатами цих раундів, команда НаУКМА отримала найвищі бали за обидві сторони.

“З одного боку, в оцінці наших перспектив ми спиралися на минулорічні результати команди Могилянки. З іншого, ми побачили рівень підготовки суперників та зрозуміли, що маємо реальні шанси перемогти. Тому те, що ми зайняли перше місце не стало для нас повною несподіванкою. Проте треба визнати, що навіть після завершення змагання нам важко усвідомити цю перемогу”, – додав Олександр.

У фіналі українці представляли сторону відповідача. А за першість змагалися з командою Болгарії, яка за результатами 4 раундів посіла друге місце. Суддями змагання буди діючі судді Міжнародного Суду Справедливості ООН Джеймс Кроуфорд, Джорджіо Ґайя та Джоан Доноґі.

Бажаємо Плачинті Олександру та усій їхній команді подальших перемог. Ми пишаємося своїм випускником та вболіваємо за нього!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*


Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>