Ми пам`ятаємо! Ми пишаємося!

В місті Новоселиця відбулися заходи з нагоди відзначення Дня пам’яті та примирення, а також 70-ї річниці завершення Другої Світової війни. Учні Новоселицької ЗОШ №3 активно взяли участь у цих подіях, підтримали акцію та пронесли портрети своїх дідів та прадідів, бабусь та прабабусь,які воювали, адже вони гідні, щоб їх пам’ятали. Ті діти, які стояли в живому коридорі вітали квіти присутнім на параді ветеранам, показуючи, що не забувають про їх подвиги. Біля пам’ятника учні Новоселицької ЗОШ привітали із святом Перемоги. Щемливі слова лунали з їхніх уст та викликали у новосельчан сльози.

Травневий день рахує мирні весни,
І ми йдемо до Вічного вогню,
Щоб в день святковий в спогадах воскресли
Ті, хто не зміг зустріти цю весну.
Нехай літа зупинять біг у вічність,
Нехай не кличуть в небо журавлі.
Щоб ветеранам низько поклонитись,
Ми знов до вічного вогню прийшли.

Шановні воїни-визволителі! Дорогі друзі! У день річниці славної Перемоги бажаємо вам міцного здоровя, щастя і благополуччя, любові і шани, ясного неба та віри у славне майбутнє вашого міста і рідної нашої України! Нехай на нашій благословенній землі завжди панує мир, спокій та добро!
Зі святом Вас!

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*


Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>