Його величність конфлікт у 5-А

Така  тема години спілкування звучала у п’ятикласників. Діти зясовували, що таке конфлікт, виявляли причини конфліктів, вчились їх розв’язувати, толерантно поводитися під час конфліктів і уникати їх. У перекладі з латини конфлікт означає зіткнення думок, інтересів, гостру суперечку. Судячи з відповідей учнів, відчувалося, що діти неодноразово потрапляли в такі ситуації.

Зрозуміти, чому виникають конфліктні ситуації, дітям допомогли… метелики, яких вони виготовляли вдома. Адже всі люди, як і математики, зокрема, усі різні і красиві. Ми маємо відмінні думки, уподобання, характер, життєві цінності .

Кульмінацією години спілкування був пошук виходу із конфліктних ситуацій з шкільного життя. Допомагали в цьому і папуга Кеша з хлопчиком Вовою з мультфільму «Повернення блудного сина» і кізочки з цапками з казки М. Коцюбинського «Про двох цапків» і, звичайно, вже набутий гіркий власний досвід.

Висновок зробив кожний для себе: все залежить від себе самого. Якщо ви посилаєте у світ приємні думки, добрі вчинки, щирі посмішки, то вони до вас і вертаються. Ніколи не забувайте про це.

Прес-центр

 5-А класу

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*


Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>