ВІДЧУВАЄТЬСЯ ПАСХАЛЬНИЙ ДУХ

Великдень – одне з найвизначніших народних Свят. Воно приурочене воскресінню Христа. На теренах України святкувати Великдень почали ще наприкінці першого тисячоліття, з прийняттям християнства. З роками чужорідне свято стало частиною місцевої культури. Сьогодні свято Великодня в Україні символізує загальне відродження та оновлення світу. Збереглося багато звичаїв та обрядів, котрі здійснюються й досі.

В Новоселицькій ЗОШ №3 це свято також відзначається. Традиційним вже став конкурс «Пасхальних композицій», який відбувся 27 квітня, де учні 2-11 класів мали змогу розвинути свою фантазію у створенні композицій та малюнків. У підготовці до цього конкурсу, діти на уроках трудового навчання вчилися розписувати писанки, прикрашати їх бісером, робити дерев’яних ангелочків,вишивати рушники. Всього було виставлено близько 100 поробок, на які мали змогу подивитися батьки та гості школи. Дивлячись на ці дитячі роботи, підіймається настрій і відчувається пасхальний дух.

Новоселицька ЗОШ №3 щиро вітає усіх новосельчан з найочікуванішим святом Воскресінням Христовим з надією на краще майбутнє.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*


Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>