Весна, дружби, єдності та рідного тепла

8 березня – свято весни, свято жіночності та свято гарного весняного настрою. Не обминуло воно і 2-А клас ЗОШ №3 ( класовод Галак А.Г.). Діти разом із своїми родинами весело, дружно і дуже цікаво провели відкритий захід « Весна, дружби, єдності та рідного тепла.»

Батьки були поділені на дві команди « Джентельмени» ( команда татусів) та «Чарівні серця» ( команда матусь). Команда «Джентельмени» та команда  «Чарівні серця» брали участь у різноманітних конкурсах.

Діти вболівали за своїх батьків і оплесками підтримували своїх рідних.

Інтелектуальні, спортивні, музичні та танцювальні конкурси сподобались і дорослим, і дітям. Перемогла дружба, а інакше і не могло бути. Загальне танцювальне коло, створене батьками, дітьми і вчителями не залишило нікого байдужим. На святі був присутній і директор школи Кока С. А. , який не залишився осторонь танцювального кола весни, дружби, єдності та рідного тепла. По завершенню свята діти подарували листівочки своїм чарівним матусям, виготовлені власноруч. Свято залишило в серці кожного — почуття родинного тепла.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*


Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>