Тиждень бібліотеки

З метою прищеплення любові до книжки, дбайливого ставлення до неї, виховання потреби в читанні,підвищення інтересу учнів до ролі книжки у суспільному та історично = культурному житті з 14.03. по 18.03. у школі пройшов тиждень «Дитячої книги». У рамках тижня були проведені наступні заходи:

14.03. шкільна бібліотека провела літературну вікторину «Шевченко у наших серцях назавжди» для 9- 10 кл. Команди «Гайдамаки»-9 а кл. та «Кобзарі»-10 кл. показали високий рівень знань з життя та творчості Великого Кобзаря, українського пророка, поета та художника Т.Г. Шевченко. Учасники з задоволенням декламували улюблені вірші написані Тарасом Григоровичем. З невеликим відривом (2 бали)перемогла команда «Кобзарі».

15.03.Традиційний конкурс «Буковинські пересмішники»  об’єднав юних талантів школи. Переможцями Iтуру стали Василів  Софія 2 б кл. та Кузик Анастасія 10 кл.

16.03.Протягом тижня проводилась акція «Подаруй бібліотеці книгу» , 23 примірники подарували книгозбірні небайдужі до цього учні.

17.03. З метою бережного ставлення учнів до підручників була проведена бесіда «Навіщо берегти підручник» для учнів 3-х кл.

18.03. Конкурс «Найрозумніші читачі» для учнів 2-х кл. запросив учасників  до країни українських казок . Команди «Барвінок» 2 б кл. та «Соняшник» 2 а кл. показали свій рівень знань та начитаності . Конкурс закінчився з рахунком 18=18 .Команда «Барвінок» отримала титул «Найрозумніші читачі»,  команда «Соняшник» — «Розумні читачі».

Також різноманітні книжкові виставки були представлені до увага учнів школи, а саме:

«Письменники рідного краю», «Моя країна Україна» , «Рідна мова калинова», «Ми чуємо тебе Кобзарю крізь століття».

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*


Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>