Подорож до Лондона

У зв’язку з проголошенням 20-16 року роком англійської мови 17 беререзня у ЗОШ №3 було проведено круглий стіл для учнів 10-11 класів на тему «Подорож до Лондона».

Учениці 10 класу Крістіна Єфтемій та Даніела Вовк поділилися своїми враженнями від перебування у столиці Великобританії та навчання у британській школі: Досвід однолітків, які перебували за кордоном допомагає розширити кругозір та поглибити з-нання учнів про культуру та традиції Британії, а також є найкращою мотивацією для вивчення англійської. У веселій дружній атмосфері учні слухали цікаві коментарі до численних фотографій з краєвидами лондона, порівнювали системи освіти та шкільні правила Британії та України. На зустрічі були присутні директор школи Кока С.А., заступник директора з НВР Бурлака З.М., класний керівник10 класу Твердохліб Р.П.

Зустріч організувала вчитель англійської мови Козубовська Г.Ю.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*


Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>